Renault Megane Projekt Komentari

Renault Megane Projekt Komentari

Član
uuu, bruka izgleda, ovako nesto se ne vidja svaki dan ;) posebno mi je zanimljiv ovaj "clean" zadnji dio, bas mi je nekako mocan
 
Član
sad se radi na unutrašnjosti nešto malo, pa će bit i slike od toga. nema šta, auto je perverzija skroz :) boja je na slikama malo drukčija, uživo je bolja deset puta, još na suncu kad perla dodje do izražaja ;) uzet ću kvalitetniji aparat pa poslikat kako treba čim uhvatim vremena ;)
 
Član
svaka cast ;) linije na autu se predobro uklopile, kako na prednjem dijelu, tako i na zadnjem. :cool:

kad rece da ces radit enterijer, moj prijedlog, posto vecina ide na to da u unutrasnjosti bude boja kao i vani, ti nemoj. baci sve u crno sa mozda nekim sitnim detaljima u narandzastoj, tipa savovi na sjedistima, na mjenjacu, ali nemoj plastike u narandzastu, jer mislim da nece dobro izgledat kao crna sa sitnim narandzastim detaljima...

pozz i sretno u nastavku ;)
 
Član
Uh, pa ovo ne da je dobro ispalo :icon_eek: Svaka cast druze ostao sam bez rijeci :cool: Po meni bez greske
 

JD.

Član
predobro izgleda;)

samo jos stavi neki bolji nastavak auspuha da se vise primjeti, tj jos bolje - obe strane po jednu roru ;)

i lakiraj ovaj b stub na vratima izmedju stakala ili stavi crnu foliju ;)

;)
 
Top