Renault Megane Mk1 Coupe

Renault Megane Mk1 Coupe

Član
Megane mk1 Coupe. Motor 1.6 16v benzin. od opreme ima sve poptrebno, da sad ne nabrajam, hehe. trenutno je sve fabrika, dok se malo finansije ne poprave, pa onda ide lagano sredjivanje. u planu su gewinde i spustanje, neke kulturne alu 16-ke, xenon 6k, zadnji lonac i malo carbona i to je to. treba mu jos par kozmetickih zahvata jer nije bio u bas najocuvanijem mogucem stanju kad sam ga uzeo, na par mjesta je bio zakacen, pa je to nesto kao sanirano al je poprilicno lose uradjeno, vide se razlike u boji itd. koza na volanu je takodje u losem stanju pa i to treba presvuc, al otom potom.

jedna brzopotezna mob sliba da vidite kako trenutno izgleda:

photo0307y.jpg

By xxfmanxx at 2011-02-16
 
Član
Evo da ubacim par slika od megija :icon_biggrin:

Photo0104.jpg


Photo0103.jpg


Photo0109.jpg


Photo0108.jpg


Juce kupljeni i postavljeni xenoni 6k, nije bas najbolja slika, al eto moze se vidjet kako svjetle, nakon postavljanja sam primjetio da su i jedan i drugi far malo "frljavi", pa sam jutros otisao kod onih sto rade tehnicki i fino su mi nastimali oba fara da pravilno bacaju svjetlost.

Photo0110.jpg


eh u toku sljedece sedmice ocekujem da stigne zadnji lonac jap style od sašecrx, mislim da ce mu fino lec. ovo su slike koje mi je saša poslao kako izgleda trenutno, jos cu ga malo uglancat kad dodje i onda ide na postavljanje :cool:

dsc01625bt.jpg


dsc01623hf.jpg



u ponedeljak sam dogovorio i kod limara i autolakirera da mi srede ovaj prednji lijevi blatobran, to me neko spuco bas na ovom mjestu gdje sam slikao auto, ima jos par nekih ogrebotina koje trebaju sredit i vjerovatno cu im jos reci da urade u boju auta ovaj crveni dio na stopkama, tako da ce stopke u sustini izgledat kao krugovi i da zaljepe fino znak naprijed, jer nisam mogao nac ni na jednom otpadu, a kod bunje nov kosta 70 KM.
 
Član
bice aBd i spustanje na proljece, naprijed sportske opruge, nazad torziju namjestit da odgovara visini opruga, felge cu trazit neke 16-ke ako mognu stat sa distancerima da dodju do ruba blatobrana da bude bas ono kako treba, a planiram i zatamnit 50%.i mozda jos uradit haubu i krov u sivom karbonu. :icon_biggrin:
 
Član
super megan,ako zelis carbon obrati se u Protuning centar,Safeta Hadzica 28,pa da skontamo neku cijenu za haubu i krov,a ujedno ova folija preko haube ti moze ti biti i neki vid zastite za ovaj nadolezeci zimski period,zastita od kamencica i slicnog,ako se zainteresiran kontakt telefon 061-148-881 ;)
 
Član
dobar druze svidja mi se :cool: samo naprijed :cool:kad legne spustanje bice to drugo auto, a i lonac ce fino da legne ;)
 
Član
hvala raja, danas je namontiran i lonac, nisam na zalost stigao da uslikam, sad ovo kako brzo mrak padne pa dan proleti u sekundi. prvom prilikom cu uslikat i snimit jedan klip da vidite kako se cuje :icon_biggrin:
 
Član
Megi je planiran za prodaju, medjutim odustao sam od prodaje, jbg, teska siuacija, samo neke zamjene, a nigdje kesa. tako da se mali nastavlja sredjivat i pripremat za proljece. uzete su felgice 17-ke, jos trebam naci gume 205/40 17, ali to mi nije zurba, jer ima jos do proljeca. bice jos nekih radova, raspitivao sam se za zatamnjivanje stakala i na kraju odlucio za firmu cacfolija, kod njih ce me izac citavo auto 270 KM, daju i neku garanciju 10 godina, ako neko zna gdje ima jos da se uradi kvalitetno ovde u sarajevu nek mi javi. :cool:


evo felgica, spavaju na suhom i cekaju da se zavrte na megiju :icon_biggrin:

2012-11-29164333-1.jpg


2012-11-29164305.jpg
 
Član
dabogda da se ovi farovi mogu fino ispolirat, bas su nekako otisli pa cu najvjerovatnije trazit druga stakla ili farove ako mi izlete povoljno, a za spustanje imam u planu opruge -30 mm i mislim da ce to bit mjera da fino izgleda i da se more vozit po rupama i ostalim preprekama na putu :icon_biggrin:
 
Član
Vidjen u petak navecer iza BBI-a ugl felge lijepo stoje Falc dolazi do izrazaja kako je ispoliran :cool::cool:
 
Top