Renault Megane II 1.5 dCi

Renault Megane II 1.5 dCi

Član
pozdrav raja :icon_biggrin:
stavio sam sticker od baby Stig-a i usput zatamnio sredisnji dio stopa tamno sivom folijom sa ebay-a, nije lose ispalo
2qly6pc.jpg


prije/poslije efekat (iako se slabo vidi u mraku,posto sam radio u podrumu garaze):
imo6du.jpg


i izgled na dnevnom svjetlu:
2up33mc.jpg


folija je ista kao i ova zuta na maglenkama...kad sam je zalijepio bilo je nekih malih baloncica ali za par dana su "nestali" tako da je sada sve ok...
 
vozdrulja je napisao(la):
pozdrav ljudi :)

danas sam promjenio antenu, narucio sa amazona Fk automotive malu metalnu antenu pa sam je ofarbo u mat crnu da puno ne strsi na autu.... sad to ovako izgleda :

2qmoux4.jpg


usput su dosle i mrezice(grill) od Fk automotive... sa tom ugradnjom cu jos pricekati posto sam narucio sa ebay-a americkog onu zutu foliju za maglenke pa to kontam u kompletu da odradim, valjda ce ispasti kako sam zamislio :icon_biggrin:
rijec je o ovoj mrezici:

2przktz.jpg



p.s. trazim lampice za osvjetljenje nogu sto dodju u vratima.. kao ove na slici dole ,pa ak tko ima da prodaje nek se javi ili zna gdje ima uzeti (osim u servisu):

5k361c.jpg




ubodne w5w nisu cak ni skupe mozda 2-3 km par sijalica :D


pozzz :123:
 
Član
benaglio22 je napisao(la):
ubodne w5w nisu cak ni skupe mozda 2-3 km par sijalica :D
pozzz :123:

ma znam drug koje idu sijalice,nego meni je trebalo sve ovo kao sa slike (ova plastika i adapter za sijalicu sa dzekom).. ali zahvaljujuci drugu kula207 sam rijesio i to i sada su LED-ovi svuda u autu..
pozzz
 
Član
mali update... uzeo sam veceras ovu zastitu za haubu ili ti ga grudnjak pa ev brzinske slike kako to izgleda ( kvalitet slika je nikakav jer sam slikao sa starim "ajfonom")... kroz koji dan cu slikati malo auto sa dslr aparatom pa postavim slike...
razlog kupovine ovog je jeftina nabavna cijena :icon_biggrin: a imam povecu udubinu na donjem dijelu haube pa tako da se sada to ne vidi...
kontam malo profurati pa eventualno dalje prodati...
pozzzz :123:

de78kj.jpg


2rmsaau.jpg
 
Član
Iduce sto bi trebao traziti su štop svijetla od phase 2, legli bi mu k'o mrtvacu jasin. Sve u svemu ;);)
 
Član
evo i malo kvalitetnijih slika kao sto sam obecao :icon_biggrin:
sudeci po ovim slikama neko bi rekao da je ovo pravo auto :icon_biggrin:
35jyqu1.jpg


2m2alpu.jpg


1494djd.jpg


2rx9owi.jpg


15hgxw8.jpg


eg4ak1.jpg


10x66j4.jpg
 
Top