Renault Megane II 1.5 dCi

Renault Megane II 1.5 dCi

Član
Odlican megane,samo naprijed. I meni se cini ova ideja sa piano lakom jako dobrom ako se odlucis na to daj slike da vidimo kako je ispalo;)
 
Član
hvala svima :cool:
ovi stickeri su uklonjeni danas... znaci ostaje u planu da se lakira hauba nanovo i da centralni dio ofarbam u piano black... vidicu ak uspijem izganjati na otpadu konzolu mozda jeftino pa da ofarbam, jer ak mi se ne svidi slucajno da imam ovu originalnu :)
 
Član
pozdrav ljudi :)

danas sam promjenio antenu, narucio sa amazona Fk automotive malu metalnu antenu pa sam je ofarbo u mat crnu da puno ne strsi na autu.... sad to ovako izgleda :

2qmoux4.jpg


usput su dosle i mrezice(grill) od Fk automotive... sa tom ugradnjom cu jos pricekati posto sam narucio sa ebay-a americkog onu zutu foliju za maglenke pa to kontam u kompletu da odradim, valjda ce ispasti kako sam zamislio :icon_biggrin:
rijec je o ovoj mrezici:

2przktz.jpg



p.s. trazim lampice za osvjetljenje nogu sto dodju u vratima.. kao ove na slici dole ,pa ak tko ima da prodaje nek se javi ili zna gdje ima uzeti (osim u servisu):

5k361c.jpg



pozzz :123:
 
Član
Auto otpad gago,skinuo sa scecinca platio citavo bogatstvo za samo dvije lampice,kaze lik skupi su renaultovi dijelovi i uze mi 10 markica:lol::lol::lol:
 
Član
kula307 je napisao(la):
Auto otpad gago,skinuo sa scecinca platio citavo bogatstvo za samo dvije lampice,kaze lik skupi su renaultovi dijelovi i uze mi 10 markica:lol::lol::lol:

:lol::lol::lol: dobro si prosao, nista morat cu i ja onda vise otpade da procesljam :)
hvala u svakom slucaju.. zivio! ;)
 
Član
Ove lampice su sa plafona ispod onih zaslona za sunce na scenicu pa ako budes trazio tu gledaj.a gdje zivis u zenici ili grazu?
 
Član
kula307 je napisao(la):
Ove lampice su sa plafona ispod onih zaslona za sunce na scenicu pa ako budes trazio tu gledaj.a gdje zivis u zenici ili grazu?

okej kad budem prolazio pred otpada pogledati cu to...
u Grazu studiram a inace sam iz Zenice, tako da me ima na obje lokacije :icon_biggrin:
 
Top