Renault Megane CC branici

Renault Megane CC branici

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Zna li neko možda jel se mogu nabaviti ovakvi branici,
2004-renault-megane-sport-3_460x0w.jpg

renault_megane_sport_dci-01.jpg




za ovaj Renault

Renault_M%C3%A9gane_II_Phase_I_CC.JPG



ako ko šta zna nek se javi,hvala ;)
 
Član
mogu se nabaviti svi djelovi do najmanjeg sarafa....odes u ovlasteni servise renault...imas u Sarajevu nedavno je mom prijatelju trebalo nest za scenica i rece majstor da se moze sve nabaviti za bilo koji model renaulta tj noviji modeli;)
 
Član
ovaj branik sa Sporta je bolesno skup. moj prijatelj ga je uzeo polovnog za 800KM u Hrvatskoj, imao je jos i trosak farbanja... pre pet dana je imao frontalni sudar, ogromna steta... Kada smo se svi uverili da je dobro (povreda dva vratna prsljena), prvo pitanje je bilo: "A sta je sa branikom bilo?", naravno branik je slomljen ali prijatelj je nasao sve njegove delove i hoce opet da ga sklapa...:D
Znaci ovo sto trazis je retka stvar, a ako je nadjes, masno ce ti je naplatiti...
 
Član
znači raritet neki ,moj jaran ima renoa poludio je za ovim branicima ima sad da se ubije kad čuje kolko su :D
hvala na pomoći ;)
 
Član
Kome ne smeta poliester,mogu se napraviti da budu identicni i duplo jeftiniji.Kad se izlakira,nema razlike.
 
Član
pa ti si blizu skroz ako si iz Bos. Dubice imam ja tamo rođaka,išo sam Hondom prije ima dobri krivina uživo sam :cool:
reću jaranu pa nek vidi štaće raditi :123:
 
Član
To su originalni branici od sport-a i stvarno su predobri, a jos taj tvoj cc mi je san koji cu valjda uskoro ostvariti, toliko sam gledao o i citao o tom autu....
Za sad bi ti felge dobro dosle a prednji branik od sporta samo moze naci u ovlastenom servisu, prednost ti je sto bi mogao da das kalup da neko napravi taj branik i onda da prodajes te fuseraje da uzmes pare.:icon_smile:
Joji kako je dobar nadivit mu se ne mogu.......:icon_eek:
 
Član
respo je napisao(la):
kakve veze ima to za cc kad je prednji branik isti i kod obicnog i kod cc-a :icon_rolleyes:


al nije zadnji isti

renault-megane-sport-dci-titel.jpg



@djogi86
Renault je od jarana kupio ga novog ima 2god,motor 1.6 oko 130ks ,
pa sad konta šta bi mu mogo raditi oko izgleda ,
meni je dizajn odličan na slikama mi je djelovo čudno ali uživo je drugačiji
ima lijepu liniju najviše mi se sviđa što se sjedi nisko skoro na podu ,
kasnije ću ga staviti u garažu :123:
 
Član
nije zadnji isti moras li komplet kit uzeti
uzmes prednji i sa strane a zadnji mora li biti iz tog k* stavis neki drugi koji bi pasao a fino izgleda
 
Član
djogi86 je napisao(la):
To su originalni branici od sport-a i stvarno su predobri, a jos taj tvoj cc mi je san koji cu valjda uskoro ostvariti, toliko sam gledao o i citao o tom autu....
Za sad bi ti felge dobro dosle a prednji branik od sporta samo moze naci u ovlastenom servisu, prednost ti je sto bi mogao da das kalup da neko napravi taj branik i onda da prodajes te fuseraje da uzmes pare.:icon_smile:
Joji kako je dobar nadivit mu se ne mogu.......:icon_eek:
...fuseraj....:lol: i da ,velike se tu pare vrte....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top