Renault Megane 1.9 dci

Renault Megane 1.9 dci

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
emir_89 je napisao(la):
rekoh ti ja sve na pm-u :D btw ona crna unutrasnjost sto sam ti neki dan slao sliku je od ovog gore focusa. i ja sam gal zagledao na oglasu... :icon_biggrin:

je je, skuzio sam odmah. Mislim vidis i sam, sve ti je jasno
cijena uopste nije visoka s obzirom na opremu i stanje auta. Problem je sto ja trenutno nemam te pare, u suprotnom bi sad otvarao novu garazu:icon_smile:
al bit ce ako Bog da, samo polako;)
 
Član
ArminM je napisao(la):
vladica85 je napisao(la):
Ima drug moj isti ovakav sa ovim motorom od 120ks,auto dobro vuce da ne pretjerujem da kazem da kida,dosta je udoban, 6 brzina je mjenjac,pokazao mu se kao dosta dobar i pozudan i covjek je bruku km presao odkad ga je uzeo,znam samo da je morao jednu diznu da mijenja i srecom nasao polovnu dobru,osjetljivi su na lose gorivo ko i svi CR francuzi,eto ako te jos sta zanima pitaj :icon_biggrin:

pretpostavio sam da je osjetljiv na gorivo, comon rail je takav, nesto malo znam o tom sistemu
u svakom slucaju nije gori od PD koji je kod mene:cool:
1.9 dCi nije ništa osjetljiviji na loše gorivo od ostalih CR motora tog godišta , kod Renaulta , 1.5 dCi ima jako osjetljiv sistem ubrizgavanja (Delphi smeće) a 1.9 ima Bosch , a zna se ko je tata za sisteme ubrizgavanja:lol:
 
Član
da se malo ukljucim, posto si gledao i peugeota, sto se tice tog podvozja, napisat cu ti cijene, orjentaciono da vidis da nije skupo hehe, stabilizator 24km, kugla 25km, seleni 15-tak km,spona 30km, veliki servis je oko 500km,..
 
Član
Sve su te cijene odrzavanja u pet deka ;) Ako odlucis gledati ovo auto ne zalijeci se Rasvjeta lijeve strane mi se se svidja 90% da su mjenjani farovi Tapacir na vratima - mescini progoren cigarom Boja šuhveli - farban? Zasto? Ako budes dolazio da gledas auto odvezi ga u ovlasteni na detaljan pretres svega Mislim da je oko 40 km i javi mi se ;)
 
Član
Grga je napisao(la):
da se malo ukljucim, posto si gledao i peugeota, sto se tice tog podvozja, napisat cu ti cijene, orjentaciono da vidis da nije skupo hehe, stabilizator 24km, kugla 25km, seleni 15-tak km,spona 30km, veliki servis je oko 500km,..

to nije nista skuplje nego sto sam placao za Pola, cak sam veliki servis platio 100km vise

niksa je napisao(la):
Sve su te cijene odrzavanja u pet deka ;) Ako odlucis gledati ovo auto ne zalijeci se Rasvjeta lijeve strane mi se se svidja 90% da su mjenjani farovi Tapacir na vratima - mescini progoren cigarom Boja šuhveli - farban? Zasto? Ako budes dolazio da gledas auto odvezi ga u ovlasteni na detaljan pretres svega Mislim da je oko 40 km i javi mi se ;)

ako budem dolazio gore znat ces;)
il sad il vec kad bude
 
Član
Ujak mi ima isti ovakav samo je 1.5 motor kazu da je taj najproblematicnije ide ljepo trosi 4,6litara otvorena cesta meni je malo bio tjesan za razliku od stila tj pri ulazku sam glavom lupio u štok jer je pod poprilicno visok uglavnom za mali ljudi odlican pravljen u nekom fazonu za pilote i tako to rucna je odlicna;)
 
http://www.pik.ba/artikal/2503300/citroen-c4-1-6-hdi/

Za 4 godine starosti ovo je bagatela, no opet sve u skladu s mogucnostima i sta volis, a motor je isti kao u Focusu, tj. od PSA grupacije. Mozda ne bi bilo lose da razmislis o kakvom benzincu manje kubikaze, jeftinije ces proci, a i odrzavanje jeftinije, no na tebi je ;)

edit: ovo ti je bas momacko http://www.pik.ba/artikal/2307291/citroen-c4-2-0hdi-sve-informacije-065656807/#detaljno
 
Član
technoGeek je napisao(la):
http://www.pik.ba/artikal/2503300/citroen-c4-1-6-hdi/

Za 4 godine starosti ovo je bagatela, no opet sve u skladu s mogucnostima i sta volis, a motor je isti kao u Focusu, tj. od PSA grupacije. Mozda ne bi bilo lose da razmislis o kakvom benzincu manje kubikaze, jeftinije ces proci, a i odrzavanje jeftinije, no na tebi je ;)

edit: ovo ti je bas momacko http://www.pik.ba/artikal/2307291/citroen-c4-2-0hdi-sve-informacije-065656807/#detaljno

nije los citroen, fini su , samo konkretno ovaj model sa digi instrument tablom mi se gadi, ima ga drug isto
udoban je poprilicno, samo meni ta tabla ide opasno na zivce. Onaj volan je jeben do bola, prvi put kad sam probao vozit sjebao sam se, mogao sam se skrsit,,nije to za mene:cool:

Duke_Of_Harlem je napisao(la):
ovaj megane mi je blizu , u komsiluku , ako hoces mogu otici pogledati ga, raspitati se malo , nije problem nikakav :)

dino prijatelju ako bude pao kakav dogovor javio bih ti se, mada nema nista konkretno, covjek se javio, rekao sam razmislit cu
hvala ti u svakom slucaju;)
 
Član
nisam za francuska vozila u renaulta ne mozes ni sijalice zamjeniti u faru moras namotati u jednu stranu i ispod blatobrana imas kapak da gurnes ruku da zamjenis sijalicu i to pitanje hoces je potrefit citroen mi se ne svidja nikako dok focus super stvar jos za ove pare MK2 dobijes koji prelijepo izgleda...to su ti moja misljenja al opet ti najbolje znas sta je za tebe mozda golf r32....:D
 
Član
vec postara tema, zaboravio sam napisati da moze LOCK

a za mene definitivno nije r32, iz jednog prostog razloga, doduse mozda i vise njih, al svejedno ja takav auto ne bih mogao odrzavati, nit me nesto posebno vuce
Polo je napravljen u ovlastenom servisu, i sad za sad me hvala Bogu sluzi besprijekorno. Omisljao sam se, i ovako i onako, ali najvjerovatnije da ce ova polovina auta:D ostati u mojoj porodici, a ja cu sebi gledat da uzmem nesto drugo. Govorio mi je jedan drugar skoro kako se moze u svici uzet dobra petica golf za manje para nego kod nas, ali me nesto nije privlacilo,jer ga nisam ozbiljno shvatao, danas mi zeko govori da je on uzeo peticu, isto iz uvoza, malo jace od 13 ga izasla na cesti. Samo boze zdravlja i bit ce petaca i u mojoj garazi:icon_smile::cool::cool:

i da, moze LOCK na ovu temu. hvala svima koji su se potrudili da mi pomognu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top