Renault Clio

Renault Clio

Član
RE: Moj clio :))

Dobar :cool:
Nesviđa mi se auspuh i felge ofarbaj u neku drugu boju kad su crne premalo izgledaju. :cool:
 
Član
RE: Moj clio :))

hahahhahaha :) imam spustanje u planu samo sto je problem sto se ja slabo razumem a ovde ima slabo majstora tako da... nadam se da cu naci nekog ko zna kako se to radi
 
Član
RE: Moj clio :))

pod obaveznoo spustiti (kao sto delas kaze ovako je kao terenac :D) i mjenjati auspuh :) i ondaa ostalooo laganoo :) :cool: :123:
 
Član
RE: Moj clio :))

Jako lijep,cuvaj ga,taj auspuh probaj da ti ga neko ureze malo u branik bolje bi izgledo,kakvi suplanovi jos
 
Član
RE: Moj clio :))

planiram prvo spustanje, zatim da zatamnim stakla i mozda da ga cipujem. nakon toga cu da mu uzmem drugi auspuh i da odradim jos neke sitnice. sto se tice unutrasnjosti jel ima neko predlog neki?
 
Član
RE: Moj clio :))

Lijepo autesce samo ja bi mu taj auspuh malo uvukao ili cak zamijeno za manje rore i spustio bi ga jedno 3 do 4 centa ;)

perkan je napisao(la):
planiram prvo spustanje, zatim da zatamnim stakla i mozda da ga cipujem. nakon toga cu da mu uzmem drugi auspuh i da odradim jos neke sitnice. sto se tice unutrasnjosti jel ima neko predlog neki?

Imal koja slika unutrasnjosti da vidimo kakav je trenutno :icon_rolleyes:
 
Top