Renault clio Sport?

Renault clio Sport?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ovaj Clio se prodavao za 8.500 KM prije par mjeseci, neki turcin ga je prodavao, nije bas bio na TI sa nasim jezikom :icon_biggrin:

Sad kakav je auto, fakat ne znam, ovo je Faza 2, ima jos i Faza 3 - 182, to je najbolji Sport dvoja i ti su uzasno skupi.

Usput, sto se Clia Sport tice, samo da ti napomenem da taj auto nije bas jeftin za odrzavanja. Recimo veliki servis u ovlastenom servisu je od 900 do 1500 KM, to je pravi mali sportski auto i u skladu sa tim su i cijene. Auto je zvijer, al i kosta. Uz to i trosi dosta (mozda ne vise od tvoje Astre, ali 12 u gradu je pod normalno). Plus, male francuske jurilice su za vozace koji ce iskoristiti njihove performanse i prilikom ganjanja krivinama, a ti nisi bas takav vozac. Sto znaci da vjerovatno i nebi otkrio najljepse stvari ovoga auta, pa bi ti bio previse obican. A ako ga ne kupujes zbog ovjesa, onda ga i ne uzimaj uopste :icon_biggrin:
 
ma ne bi ga ni kupio nego me bas zanimalo sto je od turcina , slabo prica naski znamo se mi odavno , kaze da je dosta ulozio u auto , sto se tice tih krivina upravu si nisam neki ljubitelj tog tipa voznje mada bi volio se i tu okusati na brdu recimo jer inace imam golemi strah od voznje kad se putuje posebno ako ima jos neko samnom u autu , jer prvo ne zelim da ugrozim tudji zivot pa onda i moj i pored toga razbijem auto koje sastavljam dugo vremena , zato bi volio probati brdo uz opusteno atmosferu , znas da ti neka budala nece izletiti i sl i mozes se bas iziviti posteno :)
 
Član
Zato dragone imas track day, kao ovaj u BL krajem septembra, staza i vozis brzo koliko znas ili koliko smijes. A imas i senzor na autu koji mjeri svaki krug, pa znas jesi li se sta ubrzao i koliko si brz bio. Najbolji nacin za usavrsiti voznju, nesto nauciti a i dobro se zabaviti :D

A ovaj je sve zivo na Cliu promjenio cini se, pise i novi motor :icon_eek: Ako auto nije bio udaran zestoko a ovo sve kako pise, mozda je i fakat solidan.
 
ovaj turcin ti je imao opasan udes negdje dole oko pofalica ako se sjecas prije mozda godinu dvije kad je s rentanim autom se zabio u Mirzu onog momka sto se bavi prodajom auta , momcina se prestrojio instant it krajnje desne u krajnju lijevu i spuco ga unisio Ibizu sto je Mirza kupio od Egona
 
Član
Ovaj ti je clio udaran naprijed. Prije jedno mjesec dana sam sjedio sa ovim momkom, bas gledao clija. Uglavnom, zakljucio sam da je udaran jer je naprijed karambolka od obicnog klija, a ne od sporta, farovi su neki turski sa angel eyes-om, bezveze izgledaju. Auto je uvoz iz turske. On kaze da nije puno udaren al' cisto sumnjam, jos pise u oglasu novi motor pa mi je to suhveli. I ima neke glupe komande, auto u voznji prica na turskom neke gluposti, mozda najgluplji dodatak za auto koji sam ikad vidio :D Ja da uzimam ovog ne bi uzeo, jos bi potrazio.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top