Renault Clio Pomoc Paljenje

Renault Clio Pomoc Paljenje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
pozdrav ljudi,, renault clio 1,5 dci znaci: ima kontakt i kad okrenem kljuc samo nestane kontakta na sekund i nesto skljocne, znaci apsolutno ne vergla,, i tako iznova i iznova,, nocas hladno bilo, a prije je palio apsolutno super,,, sta bi moglo biti,, ima li ko kakvu ideju,???? Pozdrav, hvala unaprijed!
 
Član
otkacila ti se jedna klema sa akumulatora,ne moze aku tek tako da rikne,morao bi malo da se cuje motor kad pocnes da verglas......
 
Član
djdzogi je napisao(la):
otkacila ti se jedna klema sa akumulatora,ne moze aku tek tako da rikne,morao bi malo da se cuje motor kad pocnes da verglas......

kako ce se cuti motor kad aku nema snage da okrene alnaser a kamoli motor
o kakvim klemama pricas kad ima kontakt...
 
Član
Pa olabavila se klema, ili je korodirala pa lose provodi struju, ugl. ili je to, ili je prazan akku....kad krenes zaverglati povuce anlaser svu struju i zato ti se ugasi kontakt.....
 
hm, kleme dobro stoje, cudi me samo kako je mog'o akumulator za jednu noc tolko se iscrpiti,, hm, hm,, probacu napuniti pa cemo vidjeti sta ce biti,, hvala, ;)
 
Član
zima je cudo. kod mene izvukla exide-a. nisam auto palio 4 dana i pokusao jutros i malo okrene i to je to.
 
Član
JBG meni bravic nije htio, buraz ga svukao u rezervu a ni jedan grijac ne radi, a puntic 1.2 kao mina kresnu.... bem ti dizellll
 
hm, sve je to ok,, al mi je skroz za ne povjerovati da za jednu noc (i to jos bio u garazi), tolko akumulator iscrpi, (mada ne znam koliko je star taj akumulator u njemu, al jbg,) a inace prije toga palio iz prve odma', bez verglanja, bez problema ikakvih, al valjda ce se moci napuniti,, bolje bi mu bilo da se puni u ovoj krizi, :D
 
akomulatoru ako je star može presudit i pola sata a ne čitava noć dobro se sjećam kad sam imo golfa 4 vozalo se auto čitav dan stao ja na pumpu ugasio auto nasuo gorivo platio u auto neće samo škljocne i stane a obara svijetlo gore od vrata odma sam znao da je aku odma drugi uzeli na pumpi i rješena stvar kao što emir reče zima je čudo još ako je star nema šta drugo da bude
 
akumulator sam danas napunio preko ispravljaca, i upali ko nenormalan, :D , iz prve,, i sad je sve ok,, malo sam stiropora stavio oko njega i nabac'o nekih starih deka preko haube, valjda ce mu biti toplo nocas, :icon_smile:
 
Član
niksa je napisao(la):
djdzogi je napisao(la):
otkacila ti se jedna klema sa akumulatora,ne moze aku tek tako da rikne,morao bi malo da se cuje motor kad pocnes da verglas......

kako ce se cuti motor kad aku nema snage da okrene alnaser a kamoli motor
o kakvim klemama pricas kad ima kontakt...

haahahahahahahaha:icon_confused:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top