Relej-Automat za twingo (zmigavci) 97 godina

Relej-Automat za twingo (zmigavci) 97 godina

Član
Pozdrav, danas sam ishao do ilidze, pa bojnik i nije mi odgovaraao.. bio sam u grk pa nije radio pa mi je dole onaj majstor rekao da odem do nekog tamo kod HIFE benzinske pumpe pa iza one zgrade i tamo mi reche choek da to nechu nachi nigdje osim na otpadu, ima li ko ideje gdje da trazim da 100 % ima ovaj relej:

mailgoogle.jpg


znachi na tri mjesta danas od 16:00 kad sam zavrshio s poslom nea..
koji otpad ima 100 % twingo 97 godishte


20111012234307.jpg

20111012234153.jpg



zna li ko moze li mi ovaj pomochi:

p519001397pd.jpg



ima na ebayu pa bih naruchio
 
Član
Jesi li gledao Reno shop na Grbavici odnosno Hrasno preko puta Željinog pa onda Anet Možda bi i Edvin mogao imati
Imaš još i otpad iza pošte - telecoma u Neđarićima Vidio sam da ima dosta renoLa Znam da ima jednog clia '05 - trebalo bi ti sa njega odgovarati ;)
 
Član
chekaj meni je rekao ovaj lik da mogu nachi samo na auto otpadima pa nisam ni ishao do renault shop na grbavici, a gdje dodje taj Edvin, tachno? imash li neki kontakt? i taj u Nedzarrichima gdje je taj? ne znam gdje je telecom dodje u nedzarichima?
 
Član
Edvin je na tranzitu odmah iznad Željinog Vidjećeš kamaru renoa
Otpad ti je iza leđa ASA auta - poršeovog salona u 100 metara odmah pored ceste tako da ni to ne možeš fuliti ;)
 
Član
jesi li provjeravao u ovlastenom servisu? ja sam tako trazio relej ventilatora za peugeot 206 i na otpadu mi trazili 30 km za polovan, a u servisu na ilidzii nov 10-ak km.
 
Član
kemalhify1 je napisao(la):
ja imam osjecaj da je ovaj problem rijesen :D pozzz

hahahah dobar dobar, rijeshen, kupljeno upravo kod tebe :)
Hvala
p.s. za ostale kupio sam u renault shop na grbavici... hvala i ostalima
moze lock :)
 
Top