registracija na paypal

registracija na paypal

Član
Imam problem sa verifikacijom kartice na paypalu. Stalno mi izbacuje da mi je pogresan broj kartice, ne znam u cemu je problem. A i onaj card security code (CSC) mi izbacuje da je pogresan. Tamo kaze da je on trocifren a na kartici nema ni jedan trocifren broj.
Kartica je od BBI - visa. Da li uopste moze na paypal?
 
Član
sa zadnje strane moras imat odvojena tri broja ako nemas mislim da nikako onda nmz za internet kupovinu
 
Legend
okreni s druge strane, gdje je vlastorucni potpis imas jedan cetverocifren broj i jedan trocifren, taj sa 3 cifre ti je sequrity code
 
Kod mene je hypo visa electron i na poledjini imam trocifren broj, koji sam kucao, nisam na paypal-u, ali mislim da je to taj trocifreni broj!
 
Član
Nexus je napisao(la):
okreni s druge strane, gdje je vlastorucni potpis imas jedan cetverocifren broj i jedan trocifren, taj sa 3 cifre ti je sequrity code

meni je na raifasen kartici bio u gornjem desnom cosku odvojen trocifreni broj visa electr
a sada na unicredit maestro ide cetverocifreni pa trocifreni a taj trocifreni je security code
 
Legend
kod mene je bas na uni credit maestru i visi intesa san paolo na identicnom mjestu ti brojevi...
moguce je da se razlikuje pozicija brojeva od banke do banke
 
Član
Visa Electron, i trebao bi imati malo boba na njoj zbog verifikacije. Ako nema electron samo idi do banke i neka ti daju, uveli su i to.
 
Član
Kartica je visa electron. Boba ima.
Evo sta mi izbaci u onom polju od "card number" : Please enter a valid credit card or debit card number.
A security code je ok a ovaj nije. Hiljadu puta isto ukucam i nista.
 
Član
buraz prvo pokrenuo si temu o kojoj se ovdje pricalo 500000X . Dalje , sve zivo ti pise na paypalu . Ako ti odbiju karticu znaci da oni tvoju karticu ne podrzavaju i zdravo . U najboljem slucaju mozes se njima obratiti ali sumnjam da ces ista postici. Ovdje od nas trazis pomoc ali ti mi ne mozemo pomoci . Sve ovo si mogao negdje i na googlu naci sto ti ovi momci ovdje pisu. Otidji u Raiffeise izvadi karticu samo za paypal tj visa electron . Mjesecna naknada ti je na nju 1 km i nemoj na njoj nikada drzati vise od 10 km. Kad ti treba nesto da kupis odes stavis pare na nju i platis sta vec zelis. Sa njom ne mozes otici u minus i najgore ako ti neko provali nesto moze skinuti tih 10 km. Trocifreni ili cetverocifreni broj se nalazi na svim karticama na istom mjestu tj na poledjini u produzetku broja tvoje kartice. Zelim ti sve najbolje ali molim te pokusaj nesto sam da isceprkas jer ovdje ljudi postavljaju iste teme prozvakane 100X
 
Top