RedLine Fiat Punto HGT Abarth

RedLine Fiat Punto HGT Abarth

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Hvala,hvala,godiste je 2001,presao je 118000 bez vracanja sata,danas sam ga na autoputu sa zimskim gumama i jos dobro trese volan(nisu balansirane gume) 190,prima gasa i vidi se da auto nmikad nije derano,kako sam ga procepio dobio je dublji zvuk,rezzze!!!
 
Član
Auto je iz Svicarske,ja sam drugi vlasnik,cijena je bila 8500 s tim da mu registracija istice sljedeci mjesec,sada se vec pomalo bacam na posao,prvo moram una pojacati prije zime,pod uraditi i sitnice,pa onda prelazim na ovoga,radim motor cisto radi sebe,dakle zamjenja teflona i vodjica,ravnanje glave tj da je malo vise skinem da dobijem na ubrzanju,poliranje usisa i izduva,poliranje usisne i izduvne grane,slajfanje ventila i siceva ventila,sirenje usisnih kanala,promjenja seta dihtunga,remena,spanera,rolera ,nakon toga slijedi farbanje,prednje i zadnje karamboljke jer su izgrebane te farbanje haube radi skidanja znaka,potom slijede spirale 60/40mm e onda slijede radovi na alarmu,kupovina farova,tipa angel eyes itd. Nadam se da cu uspijeti podnijeti ovoliki rad-prvenstveno zbog novca pa onda truda i ljubavi ali se nadam da cu to lagano uspjeti,veliki pozzz i hvala na lijepim zeljama!!!!:cool:
 
Član
ima i Ipe Abartha, ali kod njega vise nije fabricki, vidio sam te jucer, dobro izgleda...
 
Član
pa nije uopste skup bio... cijena je bas iznenadjujuci povoljna...
usput imas nekih opsirni plan, bice to na kraju jedan drugi Punto
 
Član
Pa da imam opasnih planova,pricao sam sa Ipetom,kod njega nije originalni abarth,vec su kupljene karambolke,tako da je moj jedini originalni,heheh,nadam se da ce me krenuti da odradim sve sto sam naumio,dakle ne pripremam ga za SR vec za svoj cejf pa eto krenuli smo lagano,samo da tako aBd nastavim!!!
 
Član
RedLine je napisao(la):
Pa da imam opasnih planova,pricao sam sa Ipetom,kod njega nije originalni abarth,vec su kupljene karambolke,tako da je moj jedini originalni,heheh,nadam se da ce me krenuti da odradim sve sto sam naumio,dakle ne pripremam ga za SR vec za svoj cejf pa eto krenuli smo lagano,samo da tako aBd nastavim!!!


normala akoBogda
 
Početnik
RedLine je napisao(la):
Pa da imam opasnih planova,pricao sam sa Ipetom,kod njega nije originalni abarth,vec su kupljene karambolke,tako da je moj jedini originalni,heheh,nadam se da ce me krenuti da odradim sve sto sam naumio,dakle ne pripremam ga za SR vec za svoj cejf pa eto krenuli smo lagano,samo da tako aBd nastavim!!!

ipetov punto je klasicni punto samo sto ima prednju i zadnju abartovu karambolku..
www.puntopower.com na ovoj stranici mozes naci sve o fiat puntu hgt-u i abarthu..to je samo oprema...koja je skupa al i odlicna:p
sretno sa bibijem:)

evo konkretnije
http://www.puntopower.com/abarthmk2.html
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top