Red Baron Golf 4

Red Baron Golf 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Suljagicu sve je za 10 + osim okvira za tablice...Daj to zalijepi nekim ljepilom ili sl, bit ce 756 948 038 puta ljepse ;) Svidja mi se put kojim ides :cool:
 
roki_actros je napisao(la):
Suljagicu sve je za 10 + osim okvira za tablice...Daj to zalijepi nekim ljepilom ili sl, bit ce 756 948 038 puta ljepse ;) Svidja mi se put kojim ides :cool:

ma ici ce on down samo dok jos skontam kako bi pricvrstio....
danas sam htio postaviti foliju na krov i.....
sšpucala me luuuda,i udarili mi zivci u vugla kada mi se pojavi bora ko krater na foliji tako da sam je poderao i izguzvao....bolje da sam kome normalnom poklonio foliju,hehe...ili da sam za te pare nasuo goriva....al hebat ga..imam i sliku folije......
0c81ee33.jpg

sat vremena polirao krov,pola sata cistio krpicom ispod kedera da mogu fino pod njih podvuci foliju a da se neodlijei,zatim skinuo antenu,siber i njegove kedera ocuistio,i onda nakon 20cm navucene folije zgulio sve i posutao nogama....fuuuuj,bljak...nemam ja zivaca vise za to...
hehehe

Dzeniii je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
Dzeniii je napisao(la):
eeh tebe sam onda vidio,,golf je extra bgm,,jedva cekam subotu da ga vidim blize;)

hehe....hvala druze komsija!

dzaba ti dvije rore,,ima da te otresem s dvicom dizelasem:D:D:lol::lol:

ponesi cekic pa mi pohlupaj sofersajbu...sta ste se navalili trkati sa mnom,ja prelazim lezece kao da sjedim mudima na iglama,a vi bi mene da skacem sa preko 100 na sat preko onih rupa na pisti....
easy guys...
 
Uzmi komad flahajza nekih recimo 3 cm trebaju ti 4 takva, 4 vijka koji se mogu usarafiti u rupe gdje ti je okvir zavrnut..Zapikujes te vojke na te plocice flaha i ofarbas..Nakon toga ih zavrni, uzmi ljepilo Parabond i zalijepi tablicu ;)
 
roki_actros je napisao(la):
Uzmi komad flahajza nekih recimo 3 cm trebaju ti 4 takva, 4 vijka koji se mogu usarafiti u rupe gdje ti je okvir zavrnut..Zapikujes te vojke na te plocice flaha i ofarbas..Nakon toga ih zavrni, uzmi ljepilo Parabond i zalijepi tablicu ;)

sutra cu isprobati,hvala na savjetu... ;-)
kontao sam ih mozda jos ovako vozikati dok nenadjem kakve manje table,ili nalijepim tablicu ko u lovera (napravim naljepnicu)...

trizex je napisao(la):
Svaka ti cast, golf je perverzija ispao, da vidim i ovo uzivo

hvala triza,doci cu sutra na ciljuge malo pa cemo se mozda vidjeti...
 
neznam tacno ,ima tamo u temi sigurno pise,vjeruj da sam maloprije lijepio folije sa Don semom na njegovog golfa i nepita ga...
ma bude tamo raje vec od 10 sati ujutru.....
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
neznam tacno ,ima tamo u temi sigurno pise,vjeruj da sam maloprije lijepio folije sa Don semom na njegovog golfa i nepita ga...
ma bude tamo raje vec od 10 sati ujutru.....

ne znam, ja sam na ciljugama nedjeljom :D

aj vidjamo se mozda
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top