Red Baron Golf 4

Red Baron Golf 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
evo gotove su mrezice a i zadnja kara je dobila svoju crnu notu...trebali su danas leci dva ovalna brata,al vrijeme/nevrijeme mi je pokvarilo planove....
3b116911.jpg

e2548498.jpg

a2035844.jpg

f4e8e52f.jpg
 
Član
bas kao sto ti onda onaj odradi u photoshopu...lijepo ti se bgm i ta maska za znakom uklapa...nemoras bez znaka stavljati...sve u svemu je super dok ne dodjemo do motora....:D

joj kad bi i stopke kave crne sa ledicama kao kod lovera nabavio...joj Allahu dragi...:D
 
GOLF TZ je napisao(la):
bas kao sto ti onda onaj odradi u photoshopu...lijepo ti se bgm i ta maska za znakom uklapa...nemoras bez znaka stavljati...sve u svemu je super dok ne dodjemo do motora....:D

joj kad bi i stopke kave crne sa ledicama kao kod lovera nabavio...joj Allahu dragi...:D



necu vam haube ni otvarati,hehehe
hvala druze,al nije ovo ona karambolka sto mi je Alen_db odradio na PS-u,ovo je druga....pozz

malo dok se natalozi koja mearkica onda ce najvjerovatnije nove stopke,al odustao sam od onakvih....trebale su mi stici vec davno onakve al IN.PRO,pa sam nesto zapetljao s momkom i odustanem(bio jedan malo ostecen) al predomislio sam se za onakve,sada su cesta pojava onakve(mozda ne onakve jer su kod lovera origigi,al ima sada puno fake-ova onakvih)pa cu na kakvu drugu varijantu cekati....mozda full black sa LED-arama...
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
bas kao sto ti onda onaj odradi u photoshopu...lijepo ti se bgm i ta maska za znakom uklapa...nemoras bez znaka stavljati...sve u svemu je super dok ne dodjemo do motora....:D

joj kad bi i stopke kave crne sa ledicama kao kod lovera nabavio...joj Allahu dragi...:D



necu vam haube ni otvarati,hehehe
hvala druze,al nije ovo ona karambolka sto mi je Alen_db odradio na PS-u,ovo je druga....pozz



ma znam da nije..ono je bila ona sto si prodao...ma golf ko golf odlican...da se potegnemo nekad na ciljugama....:D
 
Član
extra golfic samo sa table makni tolike zvucnike ostavi samo dva al vrijedna..........sretno u daljim radovima..............
 
hvala druze,maknuti su sa table nazad ostala samo dva trosistemca,al i to cu izmjeniti najvjerovatnije kompo sistemom i spojiti zajedno sa zvucnicima u prednjim vratima na kakvo cetverokanalno pojacalo...
 
Član
Joj jest mocno :cool: sad moras i kasko osigurat ukrast ce ha ko :icon_rolleyes::icon_smile:

Sad je jos bolje sa crnim mrezicama, masku ovu i ostavi nemoj ni stavljat bez znaka nek bude drugacije od drugih, i onako ih je i sa maskob bez znaka kamaru :icon_smile::cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top