REANULT 5 project

REANULT 5 project

Član
POZDRAV

spremam se za jedan projekt pa me zanima par stvari ..... radi se o renault campusu iz 91. god 1.1 motor .....
...... da li je moguca ugradnja turbine od motora 1.4 i dal bi trebo nabaviti i karburator..... jos nesto da li postoji mogucnost ugranje zadnjih diskova umjesto dobosa (znaci da nabavim kompletne diskove sa celjistima i nosacima)............


svaka pomoc i prijedlog bi mi dobro dosao ..... :icon_question:
 
Član
obrati se clanu http://www.bhtuning.com/member.php?action=profile&uid=2287
i pregledaj njegove projekte, siguran sam da ces rijesiti sve nedoumice.
 
Na varijantu ugradnje turbine odmah zaboravi, uzalud trosenje vremena i novaca. Nadjes C1J 1,4 T uradis masinu generalno spakujes u auto i gas. Ili kupis GTT-a ili GTE-a ;D Nazad mjenjas citav most ako hoces diskove, pored mosta idu i amortizeri, sajle rucne i dobro bi bilo glavni kocioni. Kad to skines ocekuj da treba povariti dosjede torzije koji su u 99% slucajeva truhli.
 
Član
Znaci najbolje bi bilo nabaviti kompletan motor od turbaka 1.4 .....e jos nesto sta mislis o nabavi nekog injection 1.2 motora jer bi njega mogo mapovat. Ako imas jos koji prijedlog dobro bi mi dosao
 
I 1,4 i 1,8 16V su ti iz Clia.. Pa zavisi tko ce ti raditi s koliko novaca raspolazes itd..Uglavnom racunaj 1500 € za taj 1,8 16V da to sve bude kako treba !
 
Član
E puno ti hvala za sada... Sad se treba na trazenje..... Jos nesto ako ti nije problem da mi malo pojasnis kao da pojacam sadasnji motor kolko tolko ........ Hvala
 
Član
roki_actros je napisao(la):
Nemas sta pojacavati. Vozi kako jeste i cao bao. Taj je motor sam po sebi na granici tako da..

E samo jos nesto dal mi odgovaraju straznji mortizeri i prednje opruge od turbaka
 
Top