RE: Passat 1.9 tdi-beze klip jedan

RE: Passat 1.9 tdi-beze klip jedan

Član
RE: Passat 1.9 tdi-rad sa eko kozom

funky je napisao(la):
svaka cast drug, krenulo te ovo... :)
samo da se brzo ne pocne odljepljivat..

Ma krenulo samo tako,a sto se tice odljepljivanja,ja cu da zaljepim a ti odlijepi dacu ti sta god hoces,znaci nema teoretske sanse,posto sam ja na proslim malo zezno pa sam moro da odlijepljivam stari da drugo zalijepi,vijeruj da sam ga samo cijepo nisam mogo uopste da odlijepim,a stajalo je samo par sati.Ali samo moras da zalijepis kako bog zapovijeda i bez brige :cool:

..323.. je napisao(la):
Lijepo odradjeno,svaka cast. :icon_smile:

Hvala drug trudim se,u biti su slike jedno a uzivo drugo,vijeruj ko god je vidio samo su rijeci hvale...;),tesko jest raditi ali kad samo skontas kako radi koza mozes da se igras sanjom kako pozelis :cool:
 
Član
RE: Passat 1.9 tdi-rad sa eko kozom

ArminM je napisao(la):
fino ti ovo radis, samo se uhodaj, mozes biznis okrenut:cool::cool:

ArminM biznis je vec u toku :cool:,a nikad nije malo uhodavanja,tako da ja jos govorim da nisam dobar a drugi me hvale,vijeruj da su mi ljudi davali na novim autima da im izmijenjam tapacirunge,ali u poslijednje vrijeme nisam imao vremena da se baska posvetim ovome,ali evo malo po malo haman da ce ispasti neki biznis od ovoga :lol:,kojem god sam majstoru iso da meni radi svi su mi davali savijete da nemogu da izvuku na mom autu neka udubljenja nego ce morati siti eko kozu pa tek onda lijepiti,drug ja sam je izvuko da je to seksologija ziva,a za krov niko nije htijeo raditi u eko kozi,ja sam ga utradio,ako ko zeli da vidi nek se javi,znaci necu nista da hvalim,kad se pogleda sve je jasno ;)
 
Član
RE: Passat 1.9 tdi-rad sa eko kozom

ali zasto ova boja u passata, hoces i sjedista presvuci ili ce to ostati kako jeste
 
Član
RE: Passat 1.9 tdi-rad sa eko kozom

ArminM je napisao(la):
ali zasto ova boja u passata, hoces i sjedista presvuci ili ce to ostati kako jeste

Ovu sam boju uzeo iz razloga sto je u autu kombinacija bila crna i zelena (muslimanska):lol: i islo mi je nazivce sto je monotono,sad je trenutno odradzeno krov,vrata bocni stubovi stubovi od sajbe,u planu je jos da ide pola instrument table i sijedista u konbinaciji naokolo eko koza a sredina crno platno :cool:,ja mislim da ce onda da bude seksi :cool:
 
Član
RE: Passat 1.9 tdi-rad sa eko kozom

dobro ti ovo radis, cim si lijepio neostik ili ?


a jesi ti bio jucer navecer gore u crkvicama, parkiran na cesti :icon_question: ako jesi, de zivota ti makni one plave diode iz pozicija, stavi barem bijele hahah
 
Član
RE: Passat 1.9 tdi-rad sa eko kozom

Limpi je napisao(la):
dobro ti ovo radis, cim si lijepio neostik ili ?


a jesi ti bio jucer navecer gore u crkvicama, parkiran na cesti :icon_question: ako jesi, de zivota ti makni one plave diode iz pozicija, stavi barem bijele hahah

Neostikom sam radio drug,ali ima upustvo kako se radi sa neostikom.....
A jesam ja sam bio gore,a sto se tice plavi dioda kao pozicija jbg stavio sam radi boje auta,one se i neprimjete kad su upaljena svijetla samo kad su ugasena,joj limpi pa zar nije cool od sad ces me svaki put primjetiti na cesti....hahhah drugi put stani da vidis eko kozu ;),cesto se mimoilazimo u gradu
 
Član
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=RrjQLv6_fEk&feature=related[/video] ford focus vs passat ;)
 
Član
ovo neki dijasporac u fordu, cuj mu muzik bgti:icon_eek::lol:
bio je i neki passat u klipu cini mi se:D
 
Član
ArminM je napisao(la):
ovo neki dijasporac u fordu, cuj mu muzik bgti:icon_eek::lol:
bio je i neki passat u klipu cini mi se:D

Ma nije dijasporac,jedan moj drug jbg fura se na tu muziku,a i on kaze bio je neki passat :D vise ga nije vidio do zenice jos kod njega benzin cini mi se 1.6 jos ga sa servisa vracali :D

edoze je napisao(la):
kako te ja ne vidjam,odakle si tacno? inace,dobar passat;)

Drug ja sam ti tamo u novom radakovu tacnije odma kod soping centra hass,a vijerovatno se vidzamo samo mozda nisi zagledo previse a da se mozda nekrije iza edoze (armin) ako jest onda me znas vrlo dobro ;),;)
 
Član
Ma znas garant mene svi znaju :D a sa arminom sam radio i poznajemo se dobro al me zna kao ćata ;) nije frka picemo kafu :lol:
 
Top