RC freek & the Godfather

RC freek & the Godfather

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Joj steta stvarno:icon_sad:Steta auta pravo,al eto hvala Bogu opet pa nikom nista nije bilo...A motoriste nekad mrzim stvarno:icon_mad:Koji to idioti mogu biti, samo tako ti sjebe auto i stradaju bezveze samo sto divljaju a tebi ni krivom ni duznom sjb auto:icon_evil:Veceras bas gledam ovdje jedan zabio se u Golfa V...da li je ziv pojma nemam, al motor se totalno raspao, a sto je najgore sam je sve kriv, samo je bezveze covjeku auto sjb
 
Član
evo slika.... ima na jednoj... specifikacije sta je sve radjeno... ako te ne vidis na ovim slikama... poslat cu ti je u vecoj rezoluciji... na mail...

rx1.jpg

rx2.jpg

rx3.jpg

rx4.jpg

rx5.jpg

rx6.jpg
 
Član
hvala bulex.. iskreno? ne nikako ama bas nikako moj stil..
za trke, za koje je namjenjen ok.. radovi uff.. al moj stil nije
 
Član
pa ok... ja to danas naso..... pa ajd reko da ti postavim... jer ti si jedna jedina ovdje sa RX-8 ... a vidim da je pun ***** stvari radjen na njoj... i to jos je yapanika.... vidim po registraciji.... i po desno strani volana
 

IGY

Član
bas steta zao mi je
ali bice to puno bolje
jbg znam da je teta ali ziva glava....
 
Član
Svaka mu cast za prerade mehanike, ali iz dizajnerskog gledista auto kita...prednji branik mu je za zbljuvat...RC samo it posvom cejfu, vec je dokazan :D
 
Član
ma dobro, poznato je da izgled i performanse ne idu lako...tako da, ovaj iz magazina sigurno nije gledo nesto puno na izgled...
 
Član
svaka cast, imas ukusa i stila... prelijepo sve uradjeno (citaj: za pozeliti), jos nisam imao prilike da vidim uzivo, valjda cu nekada.... ;)
 
Legend
evo ja sam je sad upravo vidio uzivo,a ova mazda iz casopisa je bezze,ove felge kao da nije ljepse mogao nac,ovu karambolku ne bi stavio na ovakvo auto kad bi mi ko platio,katastrofa
 
Član
evo ga.. narucen zadnji branik. posto osiguranje placa original branik, ja cu od sebe razliku nadoplatiti. i to je to..

MazdaRX8RearWangan450.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top