Razvlacenje sasije

Razvlacenje sasije

Član
Pozdrav forumasi. Da li je nekad neko radio razvlacenje sasije na hidraulicnom stolu, zanima me koliko je to efektivno, i da li je cijena od 200KM prihvatljiva za taj posao.
 
Član
Sve zavisi sta se razvlaci i koliko je covjek na mašini iskusan. Imas vise faktora za pristati ili ne...malo detalja si naveo. Sta radi za 200km
 
Član
Moj golf je u pitanju, desni krak i prelomio se na krovu, nije mnogo ali nije bas ni malo, kaze moze ga vratiti na fabricke mjere i uradio je dosta auta
 
Član
Da se to srediti. Al geometrija fabricka da bude nema sanse....nije to puno love za to. Ako ce ga napraviti ali cijenim da to nikad nece biti kako treba...
 
Član
Ne znam druze, slazem se sa tobom da nema sanse da bude kao fabricki ali kaze da se moze uraditi da se nista ne primijeti, pola kraka bi izvukao a pola bih navario drugog
 
Član
Krov igra veliku ulogu...istegnut lim po zakonu fizike nema sanse vratiti u normalu...jednostavno mu je veca površina zbog istezanja..
To je grijeh i prodati nakon popravke a neda vozis ti...
Pamet u glavu.
 
Član
Ja ti kazem iz iskustva ne radi to, mjenjaj sasiju bar ih od dvice ima, moze ga izvuci ali nece nikad bit kao tvornicki....
 
Član
Ne znam vise sta da radim, Ima sasija od dvice ali tesko je naci da je 2/3 vrata i jos da ima siber, a i onda je pitanje u kakvom je stanju i kad nadjes, a da ovo prodajem pa kupujem nesto drugo stvarno mi se ne isplati, ne mogu dobiti neke pare a opet nema dobre dvice gti ispod bar 2000
 
Član
pa vise ih je sa 2/3 vrata , a bolje ti je da nema siber..
Nece nikad to to biti sto mislis da radis , ali oept ti vidi ;)
 
Član
Ma znam da vise nije to to kako god da se uradi. Imam ja sasiju od dvojke u odlicnom stanju ali stranac, tako da ne mogu nista sa njom osim izrezivanja ali opet ne znam na sta bi to licilo.
 
Top