razbio sam svoju vozilicu..!!!!

razbio sam svoju vozilicu..!!!!

Član
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.308408695855506.92840.100000591332002&type=3


13.11.11 Drinska prema FDSu, znaci desilo tako sto su nekakvi se slepali a iza njih RAV 4 i zanjim ja.....Levat je krenuo preticati i ja zanjim stim sto sam imao odstojanja nekih 30m..... kad sam vidio da se vraca u svoju traku ja levat stisnu gas reko da i njega prodjem on samo smota lijevo kod zelenog mosta tako da me pokupi s trake u ogradu.....Kad sam izasao iz auta .., srecom samo sam ruku sje*** kaok je moglo biti... lik kaze "Izvnini zaboravih da pogldam retrovizor...." sta uraditi takvom kretenu??? Naravno njemu je kasko boli ga Q, a ja dobio 100km kaznu za preticanje vise od 2 vozila ,,,, i bruku posla na autu....FUJJJ!!!
Nadam se da ce biti gotov do sezone ;)
 
Član
ima posla da se napravi al ajd sreca nije belaj za dijelove za golfa nek si ti OK

jel motoru sta bilo il je samo limarija stradala ?!
 
Administrator
Ma nek je glava ziva sto je najbitnije.

Ne poznajem lokaciju, ali nazivas lika kretenom koji je skretao negdje lijevo i navodno nije pogledao u retrovizor. Da je on kriv, on bi dobio kaznu, a ne ti.
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
Ma nek je glava ziva sto je najbitnije.

Ne poznajem lokaciju, ali nazivas lika kretenom koji je skretao negdje lijevo i navodno nije pogledao u retrovizor. Da je on kriv, on bi dobio kaznu, a ne ti.

;)

Upravo tako.
 
Član
Nisi ti to dobro odradio ?
kao prvo oni se nisu smijeli slepati zakon ne dozvoljava sljepanje po gradu.
drugo mogo si reci da si krenuo preticati i kad si vidio da se oni slepaju nisi mogao nista no da nastavis dalje a ovaj nije gledo na ret i kreno na tebe.
Smatram da si se dobro sjebo kazna i steta na vozili mogo si nastradati (ti si kriv 100%) ali si se mogao izvuci.:icon_rolleyes:
 
Član
adi187 je napisao(la):
ima posla da se napravi al ajd sreca nije belaj za dijelove za golfa nek si ti OK

jel motoru sta bilo il je samo limarija stradala ?!

samo remen spao....inace je ok....barem na oku...

pioneer_09 je napisao(la):
Ma nek je glava ziva sto je najbitnije.

Ne poznajem lokaciju, ali nazivas lika kretenom koji je skretao negdje lijevo i navodno nije pogledao u retrovizor. Da je on kriv, on bi dobio kaznu, a ne ti.

pa dobio je..... kazem ja sam samo dobio to...a on nez koliko tak osu mi barem rekli sad treba da vidim sa osiguranjem....

Mirsado je napisao(la):
Nisi ti to dobro odradio ?
kao prvo oni se nisu smijeli slepati zakon ne dozvoljava sljepanje po gradu.
drugo mogo si reci da si krenuo preticati i kad si vidio da se oni slepaju nisi mogao nista no da nastavis dalje a ovaj nije gledo na ret i kreno na tebe.
Smatram da si se dobro sjebo kazna i steta na vozili mogo si nastradati (ti si kriv 100%) ali si se mogao izvuci.:icon_rolleyes:

ma dobro je sve..... bit ce to ok...
 
Član
jbga ....dok imam ruke noge mozes se stvoriti za drugo,,,, :) al eto planiram da se dokraja zime da bude na cesti...
 

so2

Član
OggyBoy je napisao(la):
pioneer_09 je napisao(la):
Ma nek je glava ziva sto je najbitnije.

Ne poznajem lokaciju, ali nazivas lika kretenom koji je skretao negdje lijevo i navodno nije pogledao u retrovizor. Da je on kriv, on bi dobio kaznu, a ne ti.

;)

Upravo tako.
nije tako!!!prije par mjeseci vozim se putem frajer predje na moju stranu i udari me...ja zovem policiju oni dolaze nakon 2 sata...iako je stanica na 2km od mjesta nesrece...kada su dosli samo pogledase malo lijevo desno ispitase mene i ovog lika i zovu mene da potpisem da prihvacam kaznu od 100 km i 1 bod.ja se naravno nisam slozio i pobunim se kad policajac meni kaze okani me se. j....m ja ovu nasu Bosnu...
 
Član
so2 je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
pioneer_09 je napisao(la):
Ma nek je glava ziva sto je najbitnije.

Ne poznajem lokaciju, ali nazivas lika kretenom koji je skretao negdje lijevo i navodno nije pogledao u retrovizor. Da je on kriv, on bi dobio kaznu, a ne ti.

;)

Upravo tako.
nije tako!!!prije par mjeseci vozim se putem frajer predje na moju stranu i udari me...ja zovem policiju oni dolaze nakon 2 sata...iako je stanica na 2km od mjesta nesrece...kada su dosli samo pogledase malo lijevo desno ispitase mene i ovog lika i zovu mene da potpisem da prihvacam kaznu od 100 km i 1 bod.ja se naravno nisam slozio i pobunim se kad policajac meni kaze okani me se. j....m ja ovu nasu Bosnu...
....bosna ko bosna das mu na kafu i nisi kriv bla bla
 
Top