Razbijeno mi auto, trebaju mi savjeti???

Razbijeno mi auto, trebaju mi savjeti???

Ovako da vas pozdravim, pisem, al' jos sam van sebe.. Ovako, veceras mi je na parkingu neki debil (kojem cu je krvi napit kad ga nadjem) udario auto. Autu je lijeva strana komplet otisla, znaci steta je prevelika, sto je najgore taj je lik pobjegao! Svjedok koji je vidio to kada se desilo, rek'o mi je zadnja tri broja registracije, policija bila, zapisnik uradjen, i sada nemam pojma sta da radim.. Sebi ne mogu doci, crkao radio za to auto, i sada je neki idiot razbio i pobjegao, nemam pojma kako da ga trazim.. Ako iko ima savjeta da me uputi sta i kako, vrlo rado primam sve savjete!!
 
Član
Znam kako ti je, meni su udarali parkiran auto vec 3 puta. Sreca nikad previse stete, al i kad das 150 KM na farbanje zbog nekog idiota, nije zgodno.

Male su ti sanse da ga nadjes, al mozes probati. Gledaj jel on ostavio neke tragove, boju auta, ako ima djelova njegove stopke, fara, probaj skuziti koji je auto upitanju. Ako ti je dao taj svjedok neku korisnu informaciju, zadaj se odmah u trazenje. Pogledaj ima li neka nadzorna kamera u okolini, pa probaj njih izmoliti snimak il da ti procitaju table tog auta. Meni je 1 uspjelo na slican nacin da nadjem lika i to 2 sedmice nakon sto mi je udario auto...
 
Član
Desilo mi se isto, samo sto je kod mene neki kamioncic udario auto!! vukao ga jedno 10m samo smirenom, jutro je uvjek pametnije od noci!
 
Član
Meni se slično desilo ženska zapela i pobjegla pa se vratila i policajac kaže pomjerena auta (tj. njezino) ne može se utvrditi ko je kriv...A drugu mi lik na parkingu udario auto pjan bio preko 2 promila i došla policija jedva dio štete izvukao jer je auto bio parkiran gjde se nesmije parkirati a tu svi parkiraju jer kafic bez parkinga...Nadam se da ćeš ga uhvatiti ako imas tri zadnja broja tablice i model auta ne bi trebao biti problem ;)
 
Član
ma zbog debila necu da dam marku u pm vise i ljudi koji daju svakom vozacku...jebo ga ... zar ljudi nisu sosobni izaci s parkinga u pm

drug imas ta zadnja tri broja, imas tog svjedoka...ako on zna koje je auto 90% sanse je da ga nadju bez problema...
plus zamolis tog covjeka da identifikuje auto kad ga nadju, ako treba pocastis ga :)..

npr. ako su brojevi 452 i auto npr. passat vrlo lako se moze u bazi podataka naci auto ;)...tako sam ja jedne prilike rekao prva tri broja i ime auta ljudi bez problema nasli potpunu registraciju i auto ;)
no sikiriki samo skontaj tih nekoliko informacija...
 
samo pritisni policiju da ne odustaju. ako treba, stalno ih zivkaj, trazi informacije. sam pokusaj naci veze u policiji da ti poguraju slucaj.
meni jos uvijek nista da jave u vezi kradljivaca... :S samo treba biti uporan ;) jer ako je tebi svejedno, i njima je
 
Ovako auto smo vidili, crna golf cetvorka, zatamnjena stakla, zadnja tri broja registracije 908, to sam rekao i policiji, joj ne mogu jos sebi doci, autu je citava lijeva strana otisla, bacio je auto 2 metra od mjesta gdje sam parkirao
koliko je brzo vozio
 
Član
almir_gr je napisao(la):
Ovako auto smo vidili, crna golf cetvorka, zatamnjena stakla, zadnja tri broja registracije 908, to sam rekao i policiji, joj ne mogu jos sebi doci, autu je citava lijeva strana otisla, bacio je auto 2 metra od mjesta gdje sam parkirao
koliko je brzo vozio

eto rijesena stvar takvih cetvorki u bih nema dvije ;)

a ne mogu vjerovati bgmi sta citam ... ni kakvu savjest ljudi imaju... ni ko sve vozi auto..2 m na parkingu wtf
 
Auto je bilo na parkingu kraj puta, kaze svjedok da je pod rucnom uletio u tu, nije mogao vidjeti da ima auto, valjda je pretpostavljao da nema nista, jer parking je mali, ali je parknig, iza auta potprni zid visok 2 metra, i kako je uletio brzo pod rucnom, pukao u auto i pobjegao, ja sam uspjeo iz prodavnice istrcat da vidim sta je lupilo, kad sam izasao cetvorka je pobjegla, u toj sceni auto razbijeno, nisam se mogao snaci, ovaj drugi je vidio tri broja sa tablica!
 
Član
Ma naće se to jedino te mogu zezati kod isplate štete ako je auto bio parkiran gdje se nesmije parkirati onda kao računaju djelimičnu odgovornost i dobijes samo pola vrijednosti isplaćene štete i još mu naplatili kaznu za nepropisno parkiranje...Glupost živa za koju se hvataju osiguranja da manje isplate po toj logici svako se moža zaleiti u auto koji je parkiran nepropisno i nije kriv...
 
Ne, ne, auto je bilo na parknigu, i to kod znaka P, tako da mi to ne mogu nista prigovarati!
Ne, znam, ne mogu biti pametan, ljudi govore, to je samo lim, znam i ja to, al' ne mogu sebi doci, koliko mi je krivo, i zao auta!
 
Član
nista druze, popravice se, nemoj se brinut .. kako to doslo, i popravice se ili doci drugo

sve si po propisima uradio, pa sad se samo malo potrudi da im nametnes to tvoje, da pronadju auto i vozaca, i nadaj se da ces dobit sto veci iznos odstete
 
Evo, noc prosla, oka nisam sklopio, jebaji ga, malo sam se sabr'o... Danas sam rek'o sjest' sa jaranima i otici malo obilazit okolo mjesta, posto je mal' grad pretpostavljamo na neke tipove, pa idemo njih provjerit', obilazit' cu i okolne majstore, i upozorit' ih ako im dodje takvo auto, mozda kod nekoga i naletim, u glavnom, necu prepustit' se policiji, jer sam sinoc vidio njihovu (ne)profesionalnost, tri puta morao zvati da dodju (treba im pola sata da predju 10 km jebote), dok nisam zaprijetio da cu zvati Tuzlu, i onda su dosli.. Tako da sam odlucio, zivkati, i provjeravati, hodati okolo, ja cu ga naci jednom, ne moze se sakrit u zemlju, od danas sam krecem u potragu, i ako ga nadjem (a nadam se da hocu, iskreno molim Boga samo da ga nadjem), lijepo odsteta, i sve rijesim, i kad procedura preko suda prodje, onda lagano mrak, i polomim ga citavog', kost po kost, jebemu fameliju balavu!
 
Početnik
Almire slazem se u potpunost, svaku kost mu treba polomit ....

al i to je neki cuner , cim je zatamnjeno ulazak pod rucnom ti fazoni ...


dobro otvori oci , mozda nevidis mu auto sada po gradu jer je razbijeno ...al sigurno policija ti moze reci ili odes do osiguranja pa ak ti oni mogu dat kakvu info
 

MTR

Član
samo obidji lakirere , mora se negdje pojavit , i na njegovom je steta sigurno ai ostanu tragovi boje na autima nakon udara , i rezervne dijelove obidji , vidi jel ko trazio farove , retrovizore itd , reci im da ce bit na kafu i odma ce ti rec
 
Top