rastavio pasata na dva dijela

rastavio pasata na dva dijela

Član
@mevin ma kakvo zuljane od zid dokacio bankine zanijelo ga i ima direktan kontakt sa strane od veliki stub zidan od nekog kamena ..........
 
Super Moderator
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Moze se ovo povariti:icon_biggrin: Pa ako je glavu razbio to i nije bas laksa tjelesna povreda...

I ja nesto kontam..rece covjek kost viri, oci zatvorene, ruke zamotane. Nisu to bas lakse povrede
 
Član
elvis_h je napisao(la):
@mevin ma kakvo zuljane od zid dokacio bankine zanijelo ga i ima direktan kontakt sa strane od veliki stub zidan od nekog kamena ..........

Nebitno, samo pisem ono sto je meni receno da je da ne bude nekih posljedica:D
 

LSD

Član
rastavio se na karakteristicnim dijelovima za sastavljanje :D

dobro je prosao....rastavljanje vozila je ublazilo snagu udara
 
Član
Kako mobitel zna zajebati u vožnji,najbolje ga je ignorisati sekundu te omete i et belaja....
A moguće da su pisali lakše povrede i u zapisniku radi kazne,dobiješ manje,ako uspiješ srediti tako sebi... ;)
 
Član
Iz ovog ko se izvuce a da ne ostane invalid moze racunat da je imao lakse povrede....Ovo sto jaran Troza rece za mobitel je tacno, neki dan vozim se na Sivsi ide mi u susret E klasa ova nova lik vozi svojom stranom odjednom predje na moju i vrati se ja stao gledam lik kuca SMS, da sam brze isao eto ti belaja....
 
Član
I u Teslicu prosle sedmice lik vozio kroz grad 160 zabije se u banderu prepolovi auto i nista mu
 
Top