range rover 4.6 ?

range rover 4.6 ?

BHT Ovisnik
Pozdrav,rođak si zeli uzeti ovaj auto,tj. dobiva ga kljuc za kljuc za audia a6 2.8 quattro,plin,2001 godina...
znaci to je ovaj,da li netko mozda zna i ciji je auto
http://www.pik.ba/artikal/5031218/jeep-range-rover-4-6-h/

da li ima za ovo dijelova,kakav je za odrzavati ? rođak kaze da moze podnjeti do 30l da mu trosi,svaka je pomoc dobro dosla jer o autu neznam ama bas nista;)
 
Član
nece da mi otvori slike slaba konekcija kod djevojke pa kad kuci dodjem pogledat cu a i ako ti bude trebalo otic pogledat auto da maksuz nedolazite samo radi toga javi, i meni je neki dan momak s foruma isto u banja luci gledao i auto je bilo katastrofa, ako do toga dodje javi.. a kad vidim slike reci cu ti jesam li ga vidjao i ostalo.. poz
 
BHT Ovisnik
pa dobro,covjek ne opisuje nista,pise sta sve posjeduje pa koga zanima da zove,tako smatram...
hvala elmire,valjda bi se negdje nasli jer bi bila trampa,prvo me zanima kakvo je auto opcenito ovi rangeovi,ovi motori i to
 
Član
fasuju mu jastuci regulator pritiska i kompresor i to na svakom.... pa se nakrivi ko retardirana koza ... a inace sto se tice terenske voznje jedan od rijetkih koji moze sazvakat sve i svasta ... motor ... ne znam ... ja sam vozio 2.5 td sa bmw-ovim motorom drobio je sve zivo :)
 
Član
I ja sam čuo da im je ovaj zračni ovijes mana , čak ima jedan na PIK-u što mu je urađena konverzija na klasičan ovijes sa oprugama , valjda ima gotov kit za prepravku...


Znam prije par godina kod nas je bio takav dizel dugo stajo , što kaže leon1p , sav propadne i nakrivi se.
 
BHT Ovisnik
da da,hvala vam na odgovorima,kolega allroad mi je isto pisao, uglavnom preskup je za odrzavati i mana su im ti jastuci, tako da je odustao od njega,hvala jos jednom:icon_smile:
 
Član
99% ovakvih auta će završiti na otpadima ili u starom željezu. Naravno, neka bježi od ovog smeća
 
Član
Probaj pronaci citavu epizodu, bas je taj model. Sve mane navode, i jos pokazu kako se poprave i koliko bi mogle kostati.
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=OA5on4VD-Bk[/video]
 
BHT Ovisnik
nema na yt,jedino noviji i to na češkom:D ali nece ipak,odustao je kada je cuo mane :D
 
Član
CoL3 je napisao(la):
nema na yt,jedino noviji i to na češkom:D ali nece ipak,odustao je kada je cuo mane :D

Bila je prije citava, pa su uklonili, a koliko se sjecam nije nesto puno mana imao. Znam da je to vazdusno vjesanje otislo na njihovom i da ga je dugonja jednostavno rijesio. I par jos nekih stvari. Po mom misljenju jedina boljka mu je potrosnja :D
 
Top