ralica mk2

ralica mk2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
mozeli pomoc da mi kazete gdje ima kupiti gti ralicu za mk2 ali za onu usku karambolku.....hvala

:icon_confused::icon_confused::icon_confused::icon_confused::icon_confused::icon_confused::icon_question::icon_question::icon_question:
 
Početnik
roki_actros je napisao(la):
Imas u oglasima clan Dzenad prodaje novu ralicu za GTI-a ako nije prodato...Potrazi malo...

Dzenad prodaje za duboku karambolku

Imam ja ralicu za usku karambolku, od GTI, samo izrezana mjesta za maglenke, 30 km
 
BHT Ovisnik
imas li kakvu sliku te ralice da vidim ja,mislim da ce mi ostati taman tako nesto para pa da i njih ulozim u jettu
 
BHT Ovisnik
znam ja koje je to,nego me zanima bas oggy-eva da vidim kako izgleda s tim rupama
 
Početnik
hajd stavicu sliku..uglavnom,tu su rupe, a imam drugu polomljenu, al nisu rupe izrezane, pa bi se moglo sa nje izrezati pa zavariti/zalijepiti na ovu moju...

2yy2jdj.jpg
 
Član
Oggy je napisao(la):
hajd stavicu sliku..uglavnom,tu su rupe, a imam drugu polomljenu, al nisu rupe izrezane, pa bi se moglo sa nje izrezati pa zavariti/zalijepiti na ovu moju...

2yy2jdj.jpg



kako bi mi za transport........
 
Član
Oggy je napisao(la):
snalazi se :icon_biggrin:

jarane trenutno necu ici za kakanj...nemam potrebe.......ja mislim da cu tek tu prolaziti kad bude bosna spanija ako bude na bilinom polju.......a vidicu sa rodjakom on je u ilijasu........pa da nece on mozda ici........i bili prodo tu masku bez znaka:icon_question::icon_question:

GOLF TZ je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
snalazi se :icon_biggrin:

jarane trenutno necu ici za kakanj...nemam potrebe.......ja mislim da cu tek tu prolaziti kad bude bosna spanija ako bude na bilinom polju.......a vidicu sa rodjakom on je u ilijasu........pa da nece on mozda ici........i bili prodo tu masku bez znaka:icon_question::icon_question:

i jeli to original gti.....
 
Početnik
original GTIIIII, svabska, nije plasticna....masku bi ti prodao, al je iz desetak dijelova, malo sam je slomio :icon_biggrin:
 
BHT Ovisnik
Oggy je napisao(la):
original GTIIIII, svabska, nije plasticna....masku bi ti prodao, al je iz desetak dijelova, malo sam je slomio :icon_biggrin:

ako je ralica njemacka ponesi meni na street race u mostar:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top