Radnici

Radnici

Član
Evo posto su neki htjeli da stavim i kamione sto imamo ja cu to i uciniti.
Actros 2643.Oprema skoro sva.Evo nesto.Klima,retarder,grijanje sjedista,zracna sjedista oba,el.podiaci stakala,webasto,grijaci retrovizora.....





Mercedes SK2429.Prodan u kozarac,kamion solidan,ali brate za 25t asfalta i u stranu ko stara baba.To je i razlog prodaje.




Mercedes 813 vučna služba.Vitlo 10-12 t neznam sad tacno.Dobar kamion,ide solidno.



Mercedes kiper 4x4.1981 godiste.Presao oko 200000.Uvezen 1995 godine i stojao je u garazi do 2000 i neke:D.Kupila ga ovdje jedna firma i presli su sa njim oko 12000 za toliko godina.Motor je uradjen prije 6000km.Kupili smo ga prije par dana,ni naljepnice nisam stigao odguliti.Uskoro lakiranje u boju kao actros,unutra sjediste vozacevo kao u actrosa staviti,na desno platno kao u actrosa,spojler vani,plastike sa strana kod maske.Na ljeto ralicu i solanu nove naruciti,pa da malo zimsku radi.


Tu su jos bageri O&K 2000. godiste tockas.
Jcb 4cx 2004-to godiste sa 17000+ radnih sati,ali mu niko nebi dao ni 4000rs a radio je preko 6-7000 samo sa pikamerom.
Yanmar b25v.
Sve je ovo kao novo,znaci nista nije pohabano,nista ne zuji.
Od kamiona smo imali jos ihaha.Evo samo neki od mercedesa.Mercedes 2235,za tim kamionom jos zalimo,kad smo isli prosle godine da kupimo,covjek nece da cuje,mercedes 2626 6x6,mercedes 2628,mercedes 813 kiper,sanducar,814 sanducar,mercedes 1217 4x4....
Ako zelite jos sta od vozila kazite,kao i slika od ovih bivsih vozila.
 
Član
actros je aviJon:cool:

jedino za to sjediste nisam siguran da ce ti biti dobar polazaj u voznji...
ja sam bio ubacio sjediste iz mana tg-a u man 362 i bilo je previsoko, pa sam morao vratiti staro...
 
Član
Prerada:D.Moze i iz drugih mercedes samo bitno je da je zracno.Mozda je bolje iz sprintera sa zracnim sjedistem da stavim,mogao bih naci i desno onda iz sprintera,da budu jednaka,jer vidio si i na mb forumu da nevolim fuš.
 
Super Moderator
opa fino :cool:
koje ti je godiste ovaj acrtos ?
ja trenutno imam mecku 4 osovine 33 35, mislim da je 85 godiste EPS ona mi je na planini malo prljavije radi a ovdje imam MAN 4 osovine 2000 ili 2001 godiste nisam siguran 32 414





koje jos masine imas ? kombinerku neku il rovokopaca ?
 

MTR

Član
cuj masinaca jbt , brate imam Unimoga u 1300 L spreman za zime sa grtalicom i posipacem - povoljno
@allroad - neko vas zavalio za MAN , valjo bi da nije kade nazad
 
Član
Actros je kraj 1998 godine.Ali smo g uredili u aprilu generalno,motor nigdje kapi ulja nema,unutra je kao nov.
Slikaj 35-icu jednom.
Evo slika od ostalih masina.
Jcb 4cx 2004-to godiste.Radnih sati preko 17000,na satu je oko 7000sad,to je samo sa pikamerom odradila i vise.Recite koliko bi joj vi dali radnih sati.Nikad nije lakirana(felge samo),ruka joj radjena na busilici onoj(borverka ja mislim da je),termicki obradjena.Motor joj je jos kao nov,nigdje ulja nema,cisto sve.


O&K mh city.Lakirao bivsi vlasnik jer je bila boja komunalna(bio u austrijskoj komunalnoj sluzbi)Sati ima oko 8500 sad.


Yanmar b25v.
 
Član
ddobar vozni park
a gdje je tebi man
a mercedes 4x4 je predobar
na takvom sam se ucio
 
Član
Amer je napisao(la):
ddobar vozni park
a gdje je tebi man
a mercedes 4x4 je predobar
na takvom sam se ucio

Ja mana nemam,a ako bog da necu ni imati nista osim mercedesa.
Moram mercedes 4x4 oprati malo,odlijepiti nalje,staviti svoje i onda cu mercedes zajedno poslikati jedan dan.
 
Super Moderator
opaaa O&K jesu najbolji svega mi
i mi imamo sesticu samo sto je RH ;)
a dobar ti je JCB brate ocuvan mi sad onog new holanda koristimo i j*i ga imam prilicno nepazljive radnike a i radim malo drugacije i teze posloveod tebe pa stalno fale stop svjetla zmigavci i tako to :D

@MTR
druze vjeruj nije nas niko zavalio MAN ko nov stvarno i dobar za prodat nama treba treba nesto sa tri osovine zbog labudice ;)


Evo druze mecke samo prljav puno na planini radi jbg blato ovo ono ;)





EDIT:
de mi reci onaj 4x4 koji je motor u njemu
mi smo koristili 16 32 4x4 samo stariji bio od tvog druze on se naradio ko ne znam ni ja koji kamion i prodamo ga eno jos radi ko singerica ;)
 
Član
Motor je 190ks.Ja mislim da je 1619 ili 1219 slagacu ti nisam gledao papire,ali ja mislim da je 1619.
Kod nas nema nepazljivih,za nepaznju dobijes otkaz.Sad sve jedan pazi

Samo trebas kad nesto urade naplatiti vise nikad nece.Ja sam do prije godinu dvije sta god bude nema veze i onda svako malo dolaze pukao retrovizor,razbio far,kad smo poceli naplacivati,od tad malo kad se desi da ogrebu sta,a kamoli razbiju.
 
Super Moderator
pa vjerujem i treba tako ;)
jbg klocevi znas j*e se njima nije njihovo jbg
mehanicki se uvijek sve pazi mijenja, podmazuje i sta ja znam al tako kad rade ne paze hocel ostetiti vanjski izgled il poderat gumu na kamen i sta ti ja znam
prije par godina je jedan nas radnik skodu slupo kamionom htio je izvuc zaglavila i pregazi je jbg mi morali kupit tu skodu sta bi
 
Top