radar kod mupa tz

radar kod mupa tz

Član
pa vjerovatno ima taj senzor i na sredini raskrsnice, odnosno izmedju dvije trake pa kad ga nagazis slika te
 
Član
Nema, 3 trake, 6 senzora, to je sve, ne konta prestrojavanje izmedju traka, samo krajnju lijevu jer je to za njega drugi smjer. Znaci okinuce ako je crveno za skretanje lijevo a ti prodjes kroz tu traku pravo ;)
 

rs6

Član
trizex je napisao(la):
Nema, 3 trake, 6 senzora, to je sve, ne konta prestrojavanje izmedju traka, samo krajnju lijevu jer je to za njega drugi smjer. Znaci okinuce ako je crveno za skretanje lijevo a ti prodjes kroz tu traku pravo ;)

e ja sam tako bilo crveno u lijevoj i ja spuc'o pravo, nikad mi nista nije doslo .... kisa padala i zeznem se ima jedno godina i po' sigurno ...
 
Član
e ja sam tako bilo crveno u lijevoj i ja spuc'o pravo, nikad mi nista nije doslo .... kisa padala i zeznem se ima jedno godina i po' sigurno ...

ako me još služi sjećanje zajedno smo se našli u toj situaciji kad si ti iz trake za skretanje lijevo prošao pravo pa sam ja morao skoro stati da se ti ubaciš ispred
 

rs6

Član
zatvoraš je napisao(la):
e ja sam tako bilo crveno u lijevoj i ja spuc'o pravo, nikad mi nista nije doslo .... kisa padala i zeznem se ima jedno godina i po' sigurno ...

ako me još služi sjećanje zajedno smo se našli u toj situaciji kad si ti iz trake za skretanje lijevo prošao pravo pa sam ja morao skoro stati da se ti ubaciš ispred

jeste jeste upravu si :D
otvorili smo prozore ( malo si me nap'o ) :D
 
Član
znači nije ti ništa došlo a baš je onda slikao moram onda sutra provjerit što ti još nije poslato :lol::lol:
 

rs6

Član
zatvoraš je napisao(la):
znači nije ti ništa došlo a baš je onda slikao moram onda sutra provjerit što ti još nije poslato :lol::lol:

ahahaha gotovo pao snijeg na to :D ja gledam onda guzva u one dvije trake, a lijeva prazna i po gasu sreca kocnice dobre, mog'o sam i ja bit jedan od onih " banderasa " :)
 
adams je napisao(la):
nisma siguran da li skida na 64 ili na 68 uglavnom jedno od to dvoje, al prije ce bit na 64 .... provjereno jedna od te dvije jer je jarana skino poodavno... i da ako si prvi na semaforu i stisnes ga momaci i u raskrsnici razvijes brzinu vecu od 60+ kilometara sliakce te..to sma vidio jedne priliek akd lik koji je pored mene bio pritisnu audija i pri izlazu iz raskrsnice blicnu ga :)

bem ti. mene ovaj radar uslikao pri brzini od 64 kmh tacno. mora da su navukli koji bod :D ko na ispitu :D
 
Top