rad 1.6d motora?

rad 1.6d motora?

BHT Ovisnik
jest zvuk,al kaze da mu manje trese,jer to je bas kao i kad je hladan pa povuče saug,ovako malo nek odvije i manje trenja,u mene prije nisam nekad mogao gledat na retrovizor kad stojim kako trese,malo povecao,odmah mirnije
 
nisam neki poznavaoc mehanike,al iz iskustva ti mogu reci da je kod mene treslo,kad je otisao nosac i jednom mi se desilo da je ponestalo ulja,kad sam dosuo sve ok ;)
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
nisam neki poznavaoc mehanike,al iz iskustva ti mogu reci da je kod mene treslo,kad je otisao nosac i jednom mi se desilo da je ponestalo ulja,kad sam dosuo sve ok ;)
u pravu si za nosac, kad smo mijenjali nismo mogli naci original stavili nesto bezveze.A zvuk mi nije problem fino radi, samo to treskanje ustvari nije treskanje nego neko zujanje ali ne mogu skuziti gdje da dotegnem.Malo sam cackao oko gasa sad je bolje :cool::cool:
 
Član
taj nosac sto si stavio samo popusti neodvrci skroz saraf i onda upali mtor malo ga protresi i onda dotegni i saraf koji oces da diras na bosh pumpi se steluje sa aparatom za obrtaje a postavi se na deklo motora i ocitaju se obrtaji al treba onda korigovati i gorivo sa strane al kad dajes rukom gas treba da ima jedno 1 cm praznog hoda pa onda da pocne da prima gas a da bi to rijesio pomeni bi trebao provjeriti i dizne koje dosta uticu na fini rad dizela nek ti jedna curi nerasprsuje fino neces imat fin rad motra , i trebalo bi provjeriti kolicinu goriva koja je dodana na punpi ako je mal trest ce ti.
et nadam se da sam pomogo pozzzzzzzzz
 
Član
zerr ti je detaljno sve opisao kako bi trebalo da bude sve po p.s. a ak hoces onako na svoju ruku onda kao sto ri je lsd rekao
 
Član
Zerr je napisao(la):
taj nosac sto si stavio samo popusti neodvrci skroz saraf i onda upali mtor malo ga protresi i onda dotegni i saraf koji oces da diras na bosh pumpi se steluje sa aparatom za obrtaje a postavi se na deklo motora i ocitaju se obrtaji al treba onda korigovati i gorivo sa strane al kad dajes rukom gas treba da ima jedno 1 cm praznog hoda pa onda da pocne da prima gas a da bi to rijesio pomeni bi trebao provjeriti i dizne koje dosta uticu na fini rad dizela nek ti jedna curi nerasprsuje fino neces imat fin rad motra , i trebalo bi provjeriti kolicinu goriva koja je dodana na punpi ako je mal trest ce ti.
et nadam se da sam pomogo pozzzzzzzzz

fin je rad normalan samo to zujanje, kad pod haubom rucno dodajem gas mora biti 1 cm lufta:icon_question: Ja cim stavim prst on prima, nema ni malo praznog hoda.
hvala pokusat cu to s nosacem:cool:
@ adams ne bih toliko na svoju ruku mogao bih zafrkati
 
Top