R.I.P I.Ćoric-Gigo 1987-2012

R.I.P I.Ćoric-Gigo 1987-2012

Član
Sinoc se dogodila nesreca na jadranskoj magistrali u mjestu Igrane u kojoj je stradao I.Ćoric 25g iz Mostara koji je sa svojim motorom udario u automobil ceskih registracija od povreda je ostao na licu mjesta mrtav..U mostaru poznat kao Gigo ili skica ako netko dobije informaciju kad je sahrana nek javi....R.i.p prijatelju :icon_cry::icon_cry::icon_cry:

http://bljesak.info/web/article.aspx?a=0612c8fe-fb31-4d8e-9bc2-5241a028a548&c=a76d03e1-6e68-46ef-9626-00aa1c12c7ae
 
Član
Stvaro je tuzno izgubiti nekog bliskog....Pocivaj u miru Božjem :icon_sad::icon_sad::icon_sad: I ja sam takođe prije 7 dana izgubio druga i on je bio poznatiji kao Gigo :(((
 
nije to je drugi gigo ovo je drugi momak danas sam bio na ispraćaju inače se poznajemo tuga i ništa više nedaj bože nikome obitelji jos jednom iskrena sućut :icon_sad:
 
Član
dadao_style je napisao(la):
nije to je drugi gigo ovo je drugi momak danas sam bio na ispraćaju inače se poznajemo tuga i ništa više nedaj bože nikome obitelji jos jednom iskrena sućut :icon_sad:
A tuga, ništa drugo... :icon_cry:

Hvala Dado za info.
 
Član
Dado upratio sam te meni se cini ti i zena da ste bili...Tuga nedaj boze nikome onako nesto doziviti... :icon_cry:
 
Top