Quattroruote I Auto Motor Und Sport Nagrade Za Alfa Romeo Giuliettu

Quattroruote I Auto Motor Und Sport Nagrade Za Alfa Romeo Giuliettu

Član
Da da definitivno sto ima i do serija mnogo ali sjecam se i testa Tg ili 5g ne sjecam se davno je bilo kada su je kritikovali zbog slicnih SITNICA koje skupljene previse iritiraju!
Mada sto se tice dozajna SAN!
 
Član
evo moje iskustvo...golf 2 krs, sve zivo zamjenio (doduse nije skupo) , ostavio me u pola zime na jednom duzem putovanju, nedaj boze nikom, pa jos jednom- veoma pouzdano :)
sta zakljucujete ? :)

sad fiata ('krsa') vozim ni jednog problema nisam imao, drug mi vozio alfu 164 godinama nikakvih kvarova i tih djecijih bolesti nije bilo...

trece ...alfu kupuju uistinu alfisti i takvi znaju s tim autima, i odite na njihov forum pa cete imati drugu sliku, oni ne daju a na to auto A (sumnjam da je to sto ih jebe u mozak svaki dan)...

cetvrto..bosanci nisu ni 'kopetentni' da pricaju o alfi kada ih ima gotovo nikako :D
plus alfa vazi za sport marku i talijani i ostali to deru do jaja i cesto dodju u losem stanju ovamo...
plus (ne)kultura odrzavanja vozila kod bosanaca = poenta 'nije alfa za seljaka' :D
 
AnDel je napisao(la):
evo moje iskustvo...golf 2 krs, sve zivo zamjenio (doduse nije skupo) , ostavio me u pola zime na jednom duzem putovanju, nedaj boze nikom, pa jos jednom- veoma pouzdano :)
sta zakljucujete ? :)

sad fiata ('krsa') vozim ni jednog problema nisam imao, drug mi vozio alfu 164 godinama nikakvih kvarova i tih djecijih bolesti nije bilo...

trece ...alfu kupuju uistinu alfisti i takvi znaju s tim autima, i odite na njihov forum pa cete imati drugu sliku, oni ne daju a na to auto A (sumnjam da je to sto ih je*e u mozak svaki dan)...

cetvrto..bosanci nisu ni 'kopetentni' da pricaju o alfi kada ih ima gotovo nikako :D
plus alfa vazi za sport marku i talijani i ostali to deru do jaja i cesto dodju u losem stanju ovamo...
plus (ne)kultura odrzavanja vozila kod bosanaca = poenta 'nije alfa za seljaka' :D

najbolji odgovor na ovo sve...;)
 
Proslo mi je dosta Alfi ispod ruku, sto se tice 166-ice, to jeste vjerovatno najnepouzdanija Alfa novija da kazem, pre-facelift model, boljki milion, a najgori je ovjes koji nije mogao jednostavno izdrzati tezinu auta, pa se moze vidjeti 166 za nakrivljenim tockovima zadnjim pogotovo. Dosta toga je izmjenjeno na face-lift modelu, unaprijedjeno, pa samim time 166-ice poslije 2003. godine mnogo kvalitetnije i motori su dosta bolji. Sad takodjer cesto vozam i sarafam novije Alfe i mogu reci da sto se tice kvalitete napreduju u zadnje vrijeme progresivno bas.
I da, ne postoji 166-ica sa 2.5 TURBO motorom...
 
Strada trap radi nasih cesta, ali se zato duplo vrati lezanjem u krivinama, naprijed i nazad dupla ramena, pa vi skontajte ko to jos ima od "obicnih" marki ;)
 
Top