Punto

Punto

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo sad sam prelistao i procitao sve od pocetka pa Bgm si se ti naradio svaka ti cast
ulozio truda, vremena, zivaca i novca Bgm
lijepi su i farovi, svidja mi se sto ganjas fabricki GT look
pragovi i peraci farova extra fkt jedino sto se meni ne svidja jeste 4 vrata i ja bi ga spustio ali kao sto ti kazes ni sta od tog do daljnjeg ;)
koji su planovi dalje?
 
Član
ne znam vjeruj mi sta dalje i da li ima sta raditi dalje.
spustanje mi je zelja ali okolnosti ne dozvoljavaju. planiram farbati auto nanovo ali ne uskoro. znaci opet ide crvena samo najvjerovatnije neka kao kobinacija crvene i kristala. ma vidjet cu jer nije jos sve sigurno. kad se to bude radilo najvjerovatnije cu i skidati znak sa haube. imam u planu zadnje elektricne podizace prozora i elektricne retrovizore. ma vidjet cu. sve kako bude islo.
 
Član
emirEX_sa je napisao(la):
ne znam vjeruj mi sta dalje i da li ima sta raditi dalje.
spustanje mi je zelja ali okolnosti ne dozvoljavaju. planiram farbati auto nanovo ali ne uskoro. znaci opet ide crvena samo najvjerovatnije neka kao kobinacija crvene i kristala. ma vidjet cu jer nije jos sve sigurno. kad se to bude radilo najvjerovatnije cu i skidati znak sa haube. imam u planu zadnje elektricne podizace prozora i elektricne retrovizore. ma vidjet cu. sve kako bude islo.

sto opet farbanje, crvena je sklona matiranju zar je vec? ili?
znam samo nebi bilo lose koliko toliko drugo auto bi bilo da spustis znas i sam.
 
Član
a motor, a motor? :D inace extra autic, vrag je u detaljima sto bi rekli ;) sto rece s1ck, naradi se i ti, polako al' sigurno :cool:
 
Član
nije matirala nego posto je akril boja nikad nije nanesen bezbojni lak pa iz tog razloga ide da se radi ali ne na full tretman.

trizex je napisao(la):
a motor, a motor? :D inace extra autic, vrag je u detaljima sto bi rekli ;) sto rece s1ck, naradi se i ti, polako al' sigurno :cool:

hvala brate. kazu nije za projekte pa zato se slike redaju u garazi
 
Član
evo danas i volan postavljen

Prije

ofrrx3.jpg


Poslije

69opk1.jpg


danas sam malo probao i neke falcare radjene za forumasa amara. reko da vim kako to meni stoji, nije ista centralna rupa pa nismo mogli sva 4 sarafa da stegnemo i vimo kako to u konacnici izgleda

29wafer.jpg

2hwelom.jpg

19sbgg.jpg
 

IGY

Član
joj emire ovo da uradis ne bi bilo fule, al fakat
samo manji profil gume i bilo bi extra
a one felge das burazu usreci ga :icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top