Punto

Punto

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo ga jedan slican:


2204856192aecf2d4380o.jpg
 
Član
Danas sam se malo igrao sa plafonskim osvjetljenjem. ubacio dvije plocice sa po 3 SMD diode a izbacio onu obicnu cjevastu sijalicu.

evo malo slika:

ncd1f6.jpg

ac3c76.jpg


izvadjena obicna sijalica
11hql8z.jpg


posto su plocice bile dugacke za ubaciti morao sam ih skratiti
2v3kk2g.jpg

vzbj7t.jpg


plocice ubacene i spojeni + i +, i - i -
11r8b2h.jpg

33uud84.jpg


na kraju dodati komadi zice i spojeni na izvode sijalice koja je skinuta.
na kraju sve zaletovano ali te slike nema
2zjdx7d.jpg


nadam se da ce biti bolje od obicne sijalice. cekam mrak da vidim kako ce svjetliti
 
Član
a je*o me svak isti kao onaj sto sam vidio u travniku pa mislio da si t i zvao te na pice...mozda ti je buraz ili neko bio? ubjedjen sam da je ovaj punto bio... prelijep je stvarno
 
Član
felge ostaju kakve jesu (iduce godine se farbaju u istu boju) a tamnjenje ce biti kad bude para.

elmir je napisao(la):
a je*o me svak isti kao onaj sto sam vidio u travniku pa mislio da si t i zvao te na pice...mozda ti je buraz ili neko bio? ubjedjen sam da je ovaj punto bio... prelijep je stvarno

moguce da ima slican.
ja i buraz bili u butmiru na Autoshow-u i auto bilo parkirano na poligonu.
 
Član
super je vozilica,vidi se da ga orzajes :cool:

Mozda ne bi bilo lose da predjes zadne stopove sa transparentnim sprejem crvenim il'crnim mislim da bi gotivno izgledalo.....
 
Član
adi187 je napisao(la):
super je vozilica,vidi se da ga orzajes :cool:

Mozda ne bi bilo lose da predjes zadne stopove sa transparentnim sprejem crvenim il'crnim mislim da bi gotivno izgledalo.....

vidjet cemo. nista zasad mozda nekad poslije
 

IGY

Član
ooooooj Emire previse je ovo

mada mozda i nije, jer na slikama sve ispadne drugacije, sve sto se osvjetljenja tice, ali opet kad ti ispadne nesto u autu ne mozes reci da ne vidis nista :lol::lol::lol:
 
Član
IGY je napisao(la):
ooooooj Emire previse je ovo

mada mozda i nije, jer na slikama sve ispadne drugacije, sve sto se osvjetljenja tice, ali opet kad ti ispadne nesto u autu ne mozes reci da ne vidis nista :lol::lol::lol:

vjeruj mi sad kad sjednem u neko drugo auto sa obicnim osvjetljenjem isto corav
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top