Punto mk1 16v crni

Punto mk1 16v crni

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
moj puntic....
ah, sta sam radio na njemu,iskreno nista posebno.... stavio 14ke fele koje sam stvarno dugo trazio jer je jako tesko naci 14ke imalo lijepe,stavio pragove,nazad krilce,ugradio maglenke,NARAVNO xenon ali 5000k nisam neki ljubitelj 8000k a pogotovo 6000k,lijepu dvocjevku nazad :) koja preko 100km/h ubi u glavu,stavio bjele zmigavce,folije nazad, i K&N filter iz amerike preko A3M narucen,muzika prosjecna PIONEER cd i bazuka PIONEER u gepeku,i naravno sony trosistemci mislim da je to to ako se sjetim jos cega javim. Poz...
 
Član
Inace procitah ti u predstavljanju , 1,2 16v sx ;)
Napisi sta si to radio sve na njemu i tako to , nek zna raja ;)
 
Član
zoranpl je napisao(la):
moj puntic....
ah, sta sam radio na njemu,iskreno nista posebno.... stavio 14ke fele koje sam stvarno dugo trazio jer je jako tesko naci 14ke imalo lijepe,stavio pragove,nazad krilce,ugradio maglenke,NARAVNO xenon ali 5000k nisam neki ljubitelj 8000k a pogotovo 6000k,lijepu dvocjevku nazad :) koja preko 100km/h ubi u glavu,stavio bjele zmigavce,folije nazad, i K&N filter iz amerike preko A3M narucen,muzika prosjecna PIONEER cd i bazuka PIONEER u gepeku,i naravno sony trosistemci mislim da je to to ako se sjetim jos cega javim. Poz...

može u tebe asupuh i u leru derat! samo su obrtaji bitni:lol::123::123: dobar punKtić;)
 
Član
Kultura bas lijepo izgleda ...:cool:;)

Nekada kad budes moga kupi mu i farove, i mozda oznake skinut..i to je to ....:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top