punto HGT - UPDATE, str11, VIDEO

punto HGT - UPDATE, str11, VIDEO

Član
RE: punto HGT

Sporting je napisao(la):
aa nije vise interesantno, svi prelaze na HGT;)
i ovaj s pika, vidio sam oglas... al da si malo sacekao pojavio se neki zuti jos ludji a tu negdje cjenovno
al dobar je i ovaj, nek je sa srecom.

HGT:cool::cool:, ovaj je iso u zamjenu za mog punta 1.2 + nesto para,

ma lud autic skroz, nesto se otima neznam sto? heheheh :lol::lol:

a zvuk mu je :icon_eek::icon_eek:
 
Početnik
RE: punto HGT

sve se prica KRIZa a HGT i GTI GSI i tako ti modeli se uzimaju supre sa 1000ks....ccccc nek je sa srecom;)
 
Član
RE: punto HGT

super ti je puntać,baš mi se sviđa ova kombinacija sa crnim dijelovima;)
Napiši malo o autu,godinu,opremu i ako nije tajna koliko te došao(ako proračunaš te zamijene).
Imam i jedno pitanje,koji bolji ide?ovaj stari ili novi?:D
 
Član
RE: punto HGT

ZELA GTI je napisao(la):
super ti je puntać,baš mi se sviđa ova kombinacija sa crnim dijelovima;)
Napiši malo o autu,godinu,opremu i ako nije tajna koliko te došao(ako proračunaš te zamijene).
Imam i jedno pitanje,koji bolji ide?ovaj stari ili novi?:D

2000 god, klima, neki plinski amort, el stakla, el retrovizori, ima ona sipka (stabilizator se kaze haman :D) preko motora :) novitec, novitec rucica mjenjaca:p, remus komplet, 15-ke sa novim gumama,

ma sto bi bila tajna kolko me izaso, a izaso me puno dao ovog punta sa slike + mizika sto je bila u njemu (muzika me izasla 500KM) + 500KM u keshu, kihno sam mozda puno ali jbg sto se kaze cejf se placa

a koji bolje ide hmmm nebi to znao reci haha:lol::lol:

Lija je napisao(la):
sve se prica KRIZa a HGT i GTI GSI i tako ti modeli se uzimaju supre sa 1000ks....ccccc nek je sa srecom;)

j*es 2,3..4,5 litara vise heheh , manje cu jesti a vise sipati :lol:

hvala hvala;)
 
Član
RE: punto HGT

dobar punto,nek je sa srecom,da se nazovas,puno predjenih kilometara,sve najbolje;););)
 
Član
RE: punto HGT

hvala svima;)

planiram da zatamnim zadnja stakla, i mozda neka "gljiva" da sjedne i to je to:icon_smile:
 
Član
RE: punto HGT

ova nova bolest "HGT" "GTI" "GSI" "CRX" uhvati negdje u mladosti i pusti tek negdje pred smrt :)

svidja mi se fijat, nek je sa srecom
 
Top