Punto HGT Black &White

Punto HGT Black &White

Član
extra, krov mi se bas svidja, dobro je pa ti nije neko pamet pomutio pa da si i na haubi uradio, davno se to na puntacima furalo, treba nesto drugacije posebno uraditi.. a sto se tice felgi sto sebi netrazis nesto drugacije, meni su nekako te felge skroz zatvorene za punta, da su mozda u drugoj boji drugacije bi bilo..;)
 
Član
elmir je napisao(la):
extra, krov mi se bas svidja, dobro je pa ti nije neko pamet pomutio pa da si i na haubi uradio, davno se to na puntacima furalo, treba nesto drugacije posebno uraditi.. a sto se tice felgi sto sebi netrazis nesto drugacije, meni su nekako te felge skroz zatvorene za punta, da su mozda u drugoj boji drugacije bi bilo..;)

sto se tice krova i haube ma ja svoje furam heheh necu haubu raditi a felge nidiram niposto heheh previse ih volim :) hvala na svajetima i kritikama uvjek su dobrodosli :)
 
Član
jutros su mi pokusali odvuc auto ispred vrata ali sreca kode kljuc ih sprijecio vjerovatno amateri posto su mi unistili vrata i staklo kao i plastiku iza volana
sve to zamjenjeno postavljeno nadam se da ce se zavrsiti na ovome citav dan sikiracije potraznje i rada oko vrata i stakla a plastika iza volana reparirana jer nisam nigdje nasao :)
 
Član
ajde drago mi je da si to rijesio

ja sam vidio na facebook sta se desilo, pisao si, ali nisam htio nista da te pitam ovdje, kontam dosta ti je zivciranja za danas. ***** im majku lopovsku:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
:icon_mad::icon_mad::icon_mad: Ja sam mislio da ne kradu fiata, jos je upadljiv, ma 100% neki klinci narkomani, zamisli da ih uhvatis na delu....
 
Član
aaaaaaaa majku j*bali lopovsku eto kazu ne krade se fijat

koliko te izasao krov ako nije tajna moze i PM
 
Član
sveje zavrseno postavljeno rijeseno nadam se samo da ce se na ovome zavrsiti auto je opet na sigurnom eto nemozes jednu noc auto vani ostaviti odma belaj ali da neidemo u off ovo samo da obavjestim i da pazite auta ako ste u okolini bistrika izgleda da su opet poceli ali vjerovatno neki novi amateri:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_evil::icon_exclaim:
 
Član
uradjeni stokovi na vratima skinuti crni postavljeni carbon stavljena nova vrata i odradjena ventilacija u carbon to je to sto se 3d carbon folije tice sad ide na redu presvlacenje unutrasnjosti u crnobjelo :)
dsc0061pm.jpg

dsc0062ja.jpg

dsc0065ne.jpg

dsc0066h.jpg
 
Član


Uploaded with ImageShack.us

ectra je ovo sa folijama ispalo ;)
A sto se tice tih lopova trebalo bi pit bulla stavit jednu noc u auti da ga i ne vidi iza folija pa kad otvori vrata da se obraduje malo :D
 
Top