punto GT-FIAT 500 felge str5-str6 refresh

punto GT-FIAT 500 felge str5-str6 refresh

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: novi (stari) bibi punto GT

nenad je napisao(la):
s1ck je napisao(la):
hvala puno bice aBd dok se malo skupi sredstava :icon_smile:
@nenad zasto me mrzis? :D

Hehehe, salim se bolan, tog GT-a sam davno htio kupiti od proslog vlasnika pa se nesto iskomplikovalo. Bas sam prije 10ak dana bio sa Trizexom i zagledo ga opet, ma opak autic :cool:
hehe ma znam druze! hvala
 
Član
RE: novi (stari) bibi punto GT

au puntac je vrh...ja sam ga kontao kupiti al eto nije se bilo s kesom na ti pa nisam...ajd sretno valjda me provozas da vidimo kako dere:icon_smile:
 
Legend
RE: novi (stari) bibi punto GT

svaka cast :cool: em sto je snaga , em sto brutalno dobro izgleda ..... al stvarno nema sta druze , puno srece sa njim ;)
 
Član
RE: novi (stari) bibi punto GT

juce sam te vidio na s.selo autopraonici ako se ne varam :D extra auto,nek je sa srecom :cool:
 
Član
RE: novi (stari) bibi punto GT

ma punto je beton :) eto neznam sta bi dalje mogao na njem,u raditi hahaha :cool:
 
Administrator
RE: novi (stari) bibi punto GT

odlican punto... cesto sam ga vidjao po tz. ovo je od cele kupljen ako se ne varam??? nek je sa srecom ;);)
 
Član
RE: novi (stari) bibi punto GT

Crazydeaf je napisao(la):
juce sam te vidio na s.selo autopraonici ako se ne varam :D extra auto,nek je sa srecom :cool:

da to je taj sjecam se a i slike su od juce! hvala puno ;)

@pioneer_09 a je uzet je od amira celav lik mal ako na tog mislis
hvala svima puno na lijepim zeljama
 
Član
RE: novi bibi punto GT neki update

evo neki update
auto bilo na servisu
zupcasti, mikro remen, spaneri, dihtunzi, ulje, ulje u mjenjacu, posto je alternator bio malo :/ zamjenjene cetkice, diode regler i jos nekih sitnica ugl fina cifra! jos sam i narucio svjecice posto ove trenutno nisu original neke od nekog drugog motora! eto toliko za sad
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top