Punto FBI

Punto FBI

hahahahhaahhaaa, upravo auto oprano... malo sam se zgrozio ugledavsi manje ogrebotinice od divljeg kampinga.. valja polirat auto j*em mu...
u glavnom, OMV nije uspio da skine svu prljavstinu koju je Albanija nanjela ovoj hrpi italijanskog lima. a Nermine, nemoj da brines jer ima jos mnogo slika auta tacno pred kraj puta koje ce ici u album kad ga sastavim.

ovo su bile presvlake koje smo koristili za puta.. kao sto se vidi, sva sreca pa su postavljene



najocuvaniji dio auta ostaju zadnja sjedista :)

 
Član
Ahahaha i meni ova palica upade u oci, samo nam kazi da je nisi namerno slikao :) Inace, kume Nerko, svaka cast za ime, malisanu bas odgovara :) Daj te slike posle pranja, da vidimo kako izgleda :D
 
Član
Malo pranja i poliranje ima da bude ko slika :D:D

Kupi mu i felge kakve ima kod ljuboja te robe za malo para ;):cool:
 
sa ljubojem sam pricao sinoc i mozda nesto bude od te ljubavi.. jako fine felge..
poliranje svakako ide. sinoc je opran i malo su se ukazale nove ogrebotine na laku. ali nebitno, to ce se lagano srediti. palija je obavezan dodatak za bosnu i hercegovinu. u strane zemlje ona ostaje kod kuce :)
upravo sam ga cistio iznutra. cakli se kooooooooooo kristalna casha. naravno sjedista i tapacirunzi ce ici na dubinsko ciscenje pa da to onda izgleda kako treba.
:)
 
"...najocuvaniji dio auta ostaju zadnja sjedista..." ova recenica nije pokazatelj osiromasenog sexualnog zivota naseg fotografa,nego su nam pokazatelj da je Alen covjek "Gentleman" i da koristi automobil samo kao prevozno sredstvo :D












:lol::lol::lol::lol::lol:
 
nermin suljagic je napisao(la):
"...najouvaniji dio auta ostaju zadnja sjedista..." ova recenica nije pokazatelj osiromasenog sexualnog zivota naseg fotografa,nego su nam pokazatelj da je Alen covjek "Gentleman" i da koristi automobil samo kao prevozno sredstvo :D












:lol::lol::lol::lol::lol:

hahahahhahahahhahahahhahaahahahahahaahahahahhahahahahahahaa
najludji si!
 
Top