Punto Cabrio By Bertone

Punto Cabrio By Bertone

Član
panajotis je napisao(la):
dobro ovo radis.bice on prava masina kad se zavrsi.;)

hvala hvala ;) ovo sam cekao da uradim, ili da ga prodam, palo je na to da mu uradim motor kompletan.

U medjuvremenu promjenjene bobine, kablovi svjecica, senzor radilice, filter goriva i zraka, pumpa goriva.

Za ovaj gore posao kupljeni:
nov set kvacila LUK
svi dihtunzi motora,
karike,
gumice ventila,
leteci lezajevi,
lezeci lezajevi,
svi remenovi, spaneri, vodena pumpa,
Novo ulje 10W-40 ;)
 
Legend
svaka cast druze samo nek se radi , a vidim da je i uzivancija u radu dok se rostilj upalio , samo tako ;)
 
Član
Kompletna instalacija presvucena trakom:

o0ch2p.jpg


Danas vjerovatno uzubljenje motora, jos usis da se stavi i izduvna, i spremno za ubacivanje u auto ;)
 
Član
Instalacija omotana keper trakom, ;)
dsci0001copy.jpg

dsci0002copy.jpg


Ubacivanje motora:
dsci0003copy.jpg

dsci0004copy.jpg


Motor na mjestu:
dsci0006copy.jpg

dsci0005copy.jpg


Danas nasut permant, ozracen sistem, uradjena dijagnostika, motor upaljen i sve OK :cool:








Legao je i alarm ;)
 
Član
Ovo sa presvlacenjem instalacije platnenom trakom je dobra stvar em sto stiti zice a i goticnije dosta izgleda :cool:;)

I ja sam kod sebe sto sam mogo bez skidanja zica omoto al sa onom malo tanjom platenom trakom imaju dvije vrste ova ko kod tebe i ta neka malo tanja al cvrsce platno
 
Član
adi187 je napisao(la):
Ovo sa presvlacenjem instalacije platnenom trakom je dobra stvar em sto stiti zice a i goticnije dosta izgleda :cool:;)

I ja sam kod sebe sto sam mogo bez skidanja zica omoto al sa onom malo tanjom platenom trakom imaju dvije vrste ova ko kod tebe i ta neka malo tanja al cvrsce platno

Kad je vec bilo sve izvadjeno onda sam i to uradio, dosta ljepse izgleda, stara izolacija je bila pocupana, ispucala, sad je vec dosta ljepse i kulturnije izgleda ;)

Imam ove trake bruku, dva koluta su otisla na ovo sve :lol:
 
Član
Eto unaprijedio si ga bolji ce bit nego fabricki :cool:

Jos samo kakve zanimljive felge da nalete povoljno 14-15'' sa falcom i drama :cool:
Sjele bi one 14'' 9 jota sto su bile kod Ljuboja i Benjamina na polu :D:cool:
 
Član
adi187 je napisao(la):
Eto unaprijedio si ga bolji ce bit nego fabricki :cool:

Jos samo kakve zanimljive felge da nalete povoljno 14-15'' sa falcom i drama :cool:
Sjele bi one 14'' 9 jota sto su bile kod Ljuboja i Benjamina na polu :D:cool:

Presiroko mi je ono sto se prodaje, a i ne pada mi na pamet da dajem za felge 700KM ;)

Radit ce se sjedista u kozu, tapaciri, nove karambolke idu, neko mi zadnju zakacio na pakingu i slomio :icon_cry:
 
Član
Ima felgi i za 250 KM naleti solidnih po piku :icon_smile:

za ostatak para bolje farove kupit :D:cool:
 
Top