Punto 1.2 16v

Punto 1.2 16v

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
_polo_ je napisao(la):
Zerr je napisao(la):
bogami ja sam ih opro dosad milijon i nebi reko da to sa tim sprejem moze doduse zavisi koliko je zaprljana al bez kake cetkice i benzina nista mora se caklit ko pasije mudo....

Ni ja nisam mogao vjerovati, al kada sam vidio poslije kako izgleda zijanio se....kao staklo, ja kontao lik mi stavio novi dio...... i ewo pola godine fercera nevjerovatno...neureklo se......

nekontas me sta govorim mogu ti je i ja ucakliti i usminkat al je finta da bude cista ko suza oko leptira i na mijestima dje se nemoze sprejem doci dok se neskine
al ako ti je dobro onda ok al mozda inije bila prljava koliko zna biti
 

RaP

Član
Mah e nije problem da ce se napravit nego samo kako i ko pocinjem mrzit elektroniku izgleda da je nesto na nekoj zavojnici od brave za paljenje barem mi tako kazu :) da se rjesi to pa onda leptir
 

RaP

Član
Ok raja cistio leptir i nije to to isti problem mozeli biti do :
- katalizatora ili neke radilice ?

Elektroniku sam napravio neki relej bio otiso ?
 
imas senzor na leptiru gasa sa dvije zice inace elektronika se pali u autu ona tako je kod mene na astri bilo a na kompjuter detektuje polozaj klapne gasa moj su sjebali u servisu kao cistili usis i taj senzor oprali i on zaribao i ja uzeo polovan 50 KM + resetovanje ponovo elektronike 30 KM uglavnom to ti je milion posto ako imas tu elektroniku inace auto se gasilo cim kvacilo slabo vuklo kad dadnes gas i tako to
 

RaP

Član
kazu da je ta elektronika ok inace kad ga skopcaju na racunar kaze da je ok hmm a gasi se samo kada pritisnem kvacilo pri manjim brzinama npr kad stajem na semafor padnu obrtaji ispod 500 i ugasi se ako padno do 500 sao se vrate na 900 i onda je ok dok opet nestanem na semafor ili prikocm
 
Član
Izvini druze da nemas mozda klimu u autu,i kada vozis da ti je upaljena klima,zato sto sam ja imao slucaj sa polom 1.4 16V koji je imao identican problem
:icon_question:
 
Član
Ja sam nekad sa fordom imao problem sa gasenjem auta, cim sam mislio da prikocim ili stanem na semafor auto bi se ugasilo .. padne na oko 500 rpm i onda se zatrese i ugasi. Onda sam naucio kociti dodavajuci gas :icon_smile: obisao nekih mali milion majstora dok mu konacno nisu dohakali.Problem je bio neki termostat temperature.Dao covjeku u BL par maraka za popravku!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top