pukao dio koji povezuje rucicu mjenjaca sa mjenjacom

pukao dio koji povezuje rucicu mjenjaca sa mjenjacom

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Neznam koji drugi naslov da stavim kad neznam kako se taj dio zove.
Golf 2 1,3 rucica mjenjaca izgubila funkciju,prije toga mi je ispadao iz 2. brzine.
Kad sam skinuo kuglu sa rucice i onu gumu skinuo ispod je pukla veza izmedju rucice mjenjaca i one sipke aluminijske sto dolazi iz mjenjaca,dakle pukao je sastav te sipke i onog dijela sto ide na rucicu mjenjaca sa prstenom onim.
Kako je bila noc i kasno sinoc,uspio sam klijestima ga ubaciti u 2. i doci kuci,sad nemogu u rikverc da potrefim ni u ostale brzine,samo da dodjem do majstora,mogu samo u 1. i 2. brzinu.
Pitanje je koliko treba da se zamjeni taj dio,treba li skidati auspuh pa ispod to mjenjati i koliko para je taj dio,a koliko zamjena?'
:icon_question:
 
Član
mora se skinuiti auspuh ili po mogucnosti gurnut ga ustranu i skinuti aluminiski zastitni lim ako ga ima
ja mislim da je on na otpadu 20-30km
otprilike toliko i ruke
barem kod mene;)
 
Član
Rece ti zer otprilike je to, to...Samo mi nije jasno brate kako ce ti se to desiti da ti pukne saltebla, ili ti je pukla samo kugla na dnu, pa ti propala saltebla dolje pa ju moras dignuti gore i onda traziti brzine,ako je do toga ona ti je nekih 10km u dijelovima, a zamjena isto tak 10-15, a ako je do pukla saltebla (mada sumljam da se to desilo) ona je, 20-30km kako rece zerr, a zamjena nebi trebala prelaziti 20km, jer nije to zahtjevan posao...
 
ErRoR je napisao(la):
Rece ti zer otprilike je to, to...Samo mi nije jasno brate kako ce ti se to desiti da ti pukne saltebla, ili ti je pukla samo kugla na dnu, pa ti propala saltebla dolje pa ju moras dignuti gore i onda traziti brzine,ako je do toga ona ti je nekih 10km u dijelovima, a zamjena isto tak 10-15, a ako je do pukla saltebla (mada sumljam da se to desilo) ona je, 20-30km kako rece zerr, a zamjena nebi trebala prelaziti 20km, jer nije to zahtjevan posao...

pukla mi je veza izmedju rucice mjenjaca i one sipke sto dolazi iz mjenjaca,valjda znam sta sam vidio,jer sam skinuo onu gumu oko mjenjaca i vidio da je to puklo i klijestima sam vukao onu sipku aluminijsku i ubacivao u brzine .
promjenio sam salteblo,jer to sve ide zajedno i sve sam platio 50 km na otpadu,jer su mi oni to zamjenili,morali su odvojiti auspuh,jer je mozak kod hitne,dodex,prilikom zamjene harmonike na auspuhu istu umjesto da spoji na selne ZAVARIO..
uglavnom,malo sam ga mahno nocas pa se borim da ne pogrijesim u pisanju,problem rijesen,sad salta ko po loju,mogo bi sad onaj lokot :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top