pugic by pajooo :D

pugic by pajooo :D

Član
ArminM je napisao(la):
da li pisti u mjestu kad okreces volan:icon_confused:

ja mislim,al mislim da ne pisti...al nisam sigran znaci..sutra cu cim izadjem pogledat to..al to mi se rijetko desava kad tek pocnem vozit..a kasnije se pojavi :(
 
Član
tesko je ovako nagadjati, odvezi auto nekom majstoru nek ti to pogleda, nemoj cekati da ti zbog toga crkne jos nesto, mozda nije nista
ipak ti nisi imao iskustva s ovim autom, pa ti je sada sve strano i mala sitnica moze da te zabrine besspotreno.
 
Član
Crazydeaf je napisao(la):
samo polako, pomalo radis pug :cool: samo naprijed ;)

ma ono se sad nema para..et sutra idem na optiku..pa valda mi i rijese oto sto mi zvizdi nesto naprijed..valda u lijevom tocku..
pozzz;)
 
Član
ajooj..belaj za belajom...eo danas pug osto kod majstora..
juce mi se odjednom pojavio neki zvuk kad sam u pokretu a ne drzim nogu na gasu..i odem majstoru..kaze mjenjac..:icon_sad::icon_sad::icon_cry:---
tacnije kad je u brzini i drzis gas nista se ne cuje.. a ak pusti se gas cuje se ..
rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr...
 
Član
Spremi se za set kvačila, oko 230KM + ruke. Jbg, baš si baksuz, a sigurno si se zaletio i nisi ga dobro pregledao, odmah mi se učini da je neka mutljavina.:icon_sad:
Šta je sa klimom?
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Spremi se za set kvačila, oko 230KM + ruke. Jbg, baš si baksuz, a sigurno si se zaletio i nisi ga dobro pregledao, odmah mi se učini da je neka mutljavina.:icon_sad:
Šta je sa klimom?

haman da neam srece..al haj..eto bio kod majstora..radim mjenjac..a za klimu jos nisam nista vidio.. posle mjenjaca ak ne bude kakvih jos kvarova idem na klimu..
sta cu " naceo sam govno.,sad valja pojest da se ne cuje"
Pa ja kad vec radim..sad cu da ulozim na njega..i da sebi imam auto..
a nest sam u vezi klime probo..nema mi razlike u obrtajima ni malo ...eco / ac...isto sve..
Bog te samo pito sta ce mi tu naci :icon_confused:
 
Član
Može biti da ti je klima samo prazna i u tom slučaju se kompresor i ne pali kad upališ klimu. E sad, ono jebenije, može biti da je kompresor, a možda i hladnjak. U svakom slučaju idi kod nekog, kao što sam ti rekao već, neka je napuni. Kad počne da je puni, dobro gledajte da ne curi negdje, ako curi, znaš šta je. Hladnjak je oko 140KM Valeo originalni, lamela, odnosno set kvačila ti je 230KM isto Valeo originalni, nemoj da te zajebu.;)
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Može biti da ti je klima samo prazna i u tom slučaju se kompresor i ne pali kad upališ klimu. E sad, ono jebenije, može biti da je kompresor, a možda i hladnjak. U svakom slučaju idi kod nekog, kao što sam ti rekao već, neka je napuni. Kad počne da je puni, dobro gledajte da ne curi negdje, ako curi, znaš šta je. Hladnjak je oko 140KM Valeo originalni, lamela, odnosno set kvačila ti je 230KM isto Valeo originalni, nemoj da te zajebu.;)

a znas li kakva je situacija ta s mjenjacom?
 
Član
pajooo je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
Može biti da ti je klima samo prazna i u tom slučaju se kompresor i ne pali kad upališ klimu. E sad, ono jebenije, može biti da je kompresor, a možda i hladnjak. U svakom slučaju idi kod nekog, kao što sam ti rekao već, neka je napuni. Kad počne da je puni, dobro gledajte da ne curi negdje, ako curi, znaš šta je. Hladnjak je oko 140KM Valeo originalni, lamela, odnosno set kvačila ti je 230KM isto Valeo originalni, nemoj da te zajebu.;)

a znas li kakva je situacija ta s mjenjacom?

Pretpostavljam da je set kvačila otišao, odnosno druk ležaj, a ide ti u kompletu: Nova korpa, lamela i druk ležaj. U setu ne dobiješ osovinicu druk ležaja, a ona je oko 10KM u Veranu, tako da to nije problem. Znači, set kvačila oko 230KM, osovina za druk oko 10KM i plus ruke. Nemoj da te zajebu. Ako je mjenjač, onda ne znam, ovo sam ja radio pa pouzdano znam.;)
 
Član
preuzeo sam "mkrlog" et napokon je zavrsen mjenjac..sad ide ko podmazan..
e sad skupljamo pare za klimu i sledece sto se pokvari...
sorry sto nema nikakvih tuning radova.. nema se kad..al doce i to nared..kad sredimo sve kvarove.. pozdrav
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Šta je bilo sa mjenjačem?

vjeruj da neznam..al sam debelo pogrijesio..jer polovan mjenjac sam dobio..velike pare dao..a eno moj je spratu..ostavio sam ga sebi i slikat cu to sto mi je reko majsto.r..imaju neki magneti na sarafima nekim..i oni skupljaju nest..sta ja znam..i ovi su podosta skupili...al majstor kaze da mu je neko "ebo" znanje.. e sad.. sta mislis mozel se sta iskoristit s ovog mjenjaca?--
i posto to dodje nov mjenjac..?
 
Top