pugic by pajooo :D

pugic by pajooo :D

Član
fin pugic, nek je sa srecom ;)

a nemoj dobose u crveno, po meni to je cunerski i isfurano... ono kao kurcis se "dobosima" :D u crnu da nisu hrdjavi i najbolje :cool:

a sto se tice fela, znas kako je nema ebanja a da ne udje nekom... 16 bi bile taman...
 
Član
deez je napisao(la):
ako ti Dario ponudi spojler ne uzimaj ga od njega, bio je totaliran i kineski je, jos je skinut samohranoj majci sa auta........ JA ČEKAM TAJ SPOJLER, nema preko reda :D

Odradi rutinski pregled zadnjeg mosta, ako je nesto dotrajalo zameni. Moj auto je presao oko 100 000 km i vozio sam ga da mi pogledaju torziju, ha-hu....odlicna je. Prema fabrickoj sugestiji torzija (lezajevi) servisira se izmedju 120 000 i 130 000 km, ali mi smo u bosni gde se "offroad" vozi "onroad" pa je pametno otci i ranije. Sto se tice felgi, najbolje za svakodnevnu eksploataciju su ti 15", ja imam u planu da uzmem 1,6 16V pa onda mozda opet vratim 16", mada evo i Dario se hvali kako njemu ne prave nikakav problem na motoru od 75KS mada ja mislim da je to do spojlera koji smanjuje otpor vetra te olaksava manevar prednjih tockova. :D

mora da je do spojlera..zato trebam jedan takav.. :cool:
a sta ja znam et..bio sam kod majstora ..digo ga je i pregledo nak..kaze sve je ok e sad ..vjerovat mu je valda..mada meni je nekako cudniji nazad u odnosu na prednju stranu..

@ Limpi___ ma meni je et crvena bas spojiva sa crnom i to dobro..aj dobosi nekako ..al ono unutra..bil to dobro na crvenu da ide
 
deez je napisao(la):
ako ti Dario ponudi spojler ne uzimaj ga od njega, bio je totaliran i kineski je, jos je skinut samohranoj majci sa auta........ JA ČEKAM TAJ SPOJLER, nema preko reda :D

Odradi rutinski pregled zadnjeg mosta, ako je nesto dotrajalo zameni. Moj auto je presao oko 100 000 km i vozio sam ga da mi pogledaju torziju, ha-hu....odlicna je. Prema fabrickoj sugestiji torzija (lezajevi) servisira se izmedju 120 000 i 130 000 km, ali mi smo u bosni gde se "offroad" vozi "onroad" pa je pametno otci i ranije. Sto se tice felgi, najbolje za svakodnevnu eksploataciju su ti 15", ja imam u planu da uzmem 1,6 16V pa onda mozda opet vratim 16", mada evo i Dario se hvali kako njemu ne prave nikakav problem na motoru od 75KS mada ja mislim da je to do spojlera koji smanjuje otpor vetra te olaksava manevar prednjih tockova. :D

Deez, lud si majke'mi... :icon_smile::icon_smile:

sto se tice spojlera, deez cu javit prvom ako sta nadjem, a ako nadjem 2 kao kad sam sebi trazio, onda cu i tebe predvidjeti...:icon_smile:
 
Član
DDaarriioo je napisao(la):
deez je napisao(la):
ako ti Dario ponudi spojler ne uzimaj ga od njega, bio je totaliran i kineski je, jos je skinut samohranoj majci sa auta........ JA ČEKAM TAJ SPOJLER, nema preko reda :D

Odradi rutinski pregled zadnjeg mosta, ako je nesto dotrajalo zameni. Moj auto je presao oko 100 000 km i vozio sam ga da mi pogledaju torziju, ha-hu....odlicna je. Prema fabrickoj sugestiji torzija (lezajevi) servisira se izmedju 120 000 i 130 000 km, ali mi smo u bosni gde se "offroad" vozi "onroad" pa je pametno otci i ranije. Sto se tice felgi, najbolje za svakodnevnu eksploataciju su ti 15", ja imam u planu da uzmem 1,6 16V pa onda mozda opet vratim 16", mada evo i Dario se hvali kako njemu ne prave nikakav problem na motoru od 75KS mada ja mislim da je to do spojlera koji smanjuje otpor vetra te olaksava manevar prednjih tockova. :D

no problem..:icon_smile:

Deez, lud si majke'mi... :icon_smile::icon_smile:

sto se tice spojlera, deez cu javit prvom ako sta nadjem, a ako nadjem 2 kao kad sam sebi trazio, onda cu i tebe predvidjeti...:icon_smile:
 
Član
Fin pug.

Što se tiče torzije, vizualno se ne može provjeriti. Moraš je rastaviti da bi vidio pravo stanje. Tek kada je prekasno možeš vidjeti da je otišla.

Zadnje igličaste ležajeve možeš kupiti u ovlaštenom za 60 km. Ako planiraš biti vlasnik auta duži period bilo bi ti najpametnije da ih odmah zamijeniš. Ja sam to odradio na svom pugu.
 
Član
Ne izgleda loše.;)

Koliko je prešao, nekako mi volan previše izderan? Šta ima od opreme, pošto vidim da je neki slabiji paket, a ima automatsku klimu:icon_question:
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Ne izgleda loše.;)

Koliko je prešao, nekako mi volan previše izderan? Šta ima od opreme, pošto vidim da je neki slabiji paket, a ima automatsku klimu:icon_question:

145xxx presao.. a i ja sam prvo to zapazio kad sam ga uzeo..e sad da li je tacna kilometraza...ko ce ti ga znati...valda jeste.. joj oko te klime..jos to neznam koristit....usput da pitam..kako to ide
ima nesto "eco" i a/c ja to nikako nmg da skontam..
mozda je smijesno sad nekima ovdje..al sta cu kad se prvi puta susrecem sa autom koje ima klimu i ovak tih tantavica..
 
Član
ECO ti je ventilacija, a A/C ti je klima. Krkni na 14 stepeni, pa probaj A/C pa ECO da vidiš razlike.:D Ako ne osjetiš razlike, ili je prazna klima ili nešto nije u redu. Daj još koju sliku, da vidimo opremu, slikaj one ručke iza volana, baš me nešto interesuje. Čudi me da nema bar board comp. Koliko ima jastuka?
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
ECO ti je ventilacija, a A/C ti je klima. Krkni na 14 stepeni, pa probaj A/C pa ECO da vidiš razlike.:D Ako ne osjetiš razlike, ili je prazna klima ili nešto nije u redu. Daj još koju sliku, da vidimo opremu, slikaj one ručke iza volana, baš me nešto interesuje. Čudi me da nema bar board comp. Koliko ima jastuka?

odo sad do kola pa slikam sve..et..pozzz

OggyBoy je napisao(la):
ECO ti je ventilacija, a A/C ti je klima. Krkni na 14 stepeni, pa probaj A/C pa ECO da vidiš razlike.:D Ako ne osjetiš razlike, ili je prazna klima ili nešto nije u redu. Daj još koju sliku, da vidimo opremu, slikaj one ručke iza volana, baš me nešto interesuje. Čudi me da nema bar board comp. Koliko ima jastuka?

a jest da ..il je prazna il stvarno nesto nije u redu..jer nema mi razlike izmedju tog dvoga..a eo par slika..

http://slike.hr/slike/p1010679_d34c6.jpg.html
http://slike.hr/slike/p1010680_4b1d4.jpg.html
http://slike.hr/slike/p1010681_402a6.jpg.html
i eo motoric usput
http://slike.hr/slike/p1010677_9cfb9.jpg.html
eto to je to
 
Član
Ne bih da te zabrinjavam, ali mi ovo nešto pravo čudno. Ove ručkice su sa starijih modela ili su dolazile uz neki slabiji paket. Imaš li ručkicu za kontrolu muzike? Provjeri ti da nije lupan auto, moguće da su ostavili polupan hladnjak i probušen na njemu, a to ne možeš vidjeti golim okom.
 
Član
Vidjao sam ovakvu opremu ranije, komplet optika je XS, digitalna klima, tabla sa temperaturom ulja, blago profilisana sedista a sa druge strane rucno podesavanje retrovizora, unutrasnje steke u crnoj boji i sve bez boarda... broj airbagova nista ne govori o opremi, ja sam vidjao quicksilver sa dva komada....
Sve je na svom mestu... fabrika.

Ja sam imao četiri airbaga u pugu bez centralne i elektricnih podizaca, a kupio sebi GTI-ova kozna sedista bez jastuka :D
 
Član
deez je napisao(la):
Vidjao sam ovakvu opremu ranije, komplet optika je XS, digitalna klima, tabla sa temperaturom ulja, blago profilisana sedista a sa druge strane rucno podesavanje retrovizora, unutrasnje steke u crnoj boji i sve bez boarda... broj airbagova nista ne govori o opremi, ja sam vidjao quicksilver sa dva komada....
Sve je na svom mestu... fabrika.

Ja sam imao četiri airbaga u pugu bez centralne i elektricnih podizaca, a kupio sebi GTI-ova kozna sedista bez jastuka :D

sad me pravo zabrinuste..nezz jbg..sad mi je prvo sto cu uradit da tu klimu sredim..a kako cu pogledat taj hladnjak..mogul oni tam to pune klime znati jel do nje ili..

e sad ima jedna mu mana..vuce na lijevo malo..i kad vozim malo duze, kad je blaga desna krivina zapisti neest malo..a prestane ak je veca krivina..
 
Član
Čim krene da ti puni klimu, pogledaj da ne curi negdje. Ako curi, nov hladnjak uzmi (140KM), zamjeni, pa napuni klimu i to je to. E sad, ako je kompresor, onda je skuplji kvar, ne znam ni sam koliko, ali je skuplji. Nisi trebao uzimati auto ako nisi već provjerio da li radi klima, može te jako skupo izaći popravka.
 
Član
ovo me pocelo bas brinut sto pisti..kad se zagrije i vozam duze..bas pisti nesto utockovima prilikom pokreta volana..:icon_sad::icon_sad:
 
Top