Pug206

Pug206

Legend
RE: Pug206 & /////Alpine ("gace" su pale)

i ja gledam.. nekim autima ovo jednostavno ne stoji.. nazalost
pogotovo, ti si uradio ovaj opasni bad look, auto predobro izgleda sa njim ne znam zasto si sada ovo postavio ali hajde, sreca pa se moze skidati :)
 
Član
RE: Pug206 & /////Alpine ("gace" su pale)

.nOKe je napisao(la):
i ja gledam.. nekim autima ovo jednostavno ne stoji.. nazalost
pogotovo, ti si uradio ovaj opasni bad look, auto predobro izgleda sa njim ne znam zasto si sada ovo postavio ali hajde, sreca pa se moze skidati :)

na lavu sam uradio iskljucivo radi zastite haube i badlooka koji sam pa hajmo reci nedavno uradio...pa nebi bas volio da ga opet dogodine moram na lakiranje i popravljanje... :D hvala svima jos jednom :D na dobrim i manje dobrim komentarima...zivi li mi :derneklimo:
 
Član
RE: Pug206 & /////Alpine ("gace" su pale)

Meni se sviđa, a VWagenovcima očigledno smeta, kao da imaju patent na ovo.:D

'oću i ja jedan ako skupim keša i oporavim se materijalno. Kol'ko para?
 
Član
RE: Pug206 & /////Alpine ("gace" su pale)

ZELA GTI je napisao(la):
Meni su ovi grudnjaci i gaće smiješni. Generalno.

Al bože moj, ako se tebi sviđa;)

Eto sad se opet moram sloziti sa Zelom :D:D:D

Ovo mi se bas ne svidja ni na jednom autu a pogotovo na nekom fino uradjenom kao tvoj.

A zastititi od kamencica mozes i na manje ruzan skoro nevidljiv nacin, ako ne uradis sam ja cu ti uradit samo da ne gledam ovo :D:D:D

Ovo bi bilo mnogo mnogo bolje:
clear%20bra.jpg

a_luis_bentley_clear_bra_copy_1.jpg

clear_bra_mn_kit.jpg
 
Član
RE: Pug206 & /////Alpine ("gace" su pale)

alpine 9847r i soundmagus su u kolima...sutra ubaCivanje...pa cemo malo trest komsiluk...dalje u planu skinuti onaj "oluk" sa kola...nemeRem ga vise slusat....a ostalo cemo vidjet... UZDRAVLJE....pa slika ce bit nadam se
 
Član
RE: Pug206 & /////Alpine ("gace" su pale)

Extra vozilica u svakom pogledu :cool:

Samo ga podigni malo dok snijeg padne da ne budes zfrtalica po Doboju :D

A alpine R u onom slot portu odvaljuje :cool: jos sad na magusu bit ce jos bolje:icon_smile:
 
Član
RE: Pug206 & /////Alpine ("gace" su pale)

felge su 5 1/2 znaci to pishe...dalje ne ulazim...i nije me briga kolike su...vazno je da sam ih napravio sebi....a sad nek se kemija dalje... :D magus jebe mamu...kad moram psovat...bit ce par video klipova pa ce te vidjet sve... :D zivili mi
 
Član
RE: Pug206 & /////Alpine ("gace" su pale)

to jeste.. dobro izgleda, koje god da su dimenzije :D



jos jednom da pohvalim kola :D
 
Top