Pug 206 Instr. ploca

Pug 206 Instr. ploca

Član
Pozz evo posto nigdje nisam nasao na netu kako da promjenim osvjetljenje u tabli na pugu 206 neka mi pomogne ako netko zna .. Inace sam probao sa onim led diodama plavim al nemoze se postoci nista jer je u puga ona folija narancasta . Ako netko moze pomoci neke daje savjete . Zahvaljujem unaprijed!
 
Član
Neznam kako da dodem do te folije posto nikad nisam kompletnu tablu rastavljo pa da nesto ne pokvarim a inace ako bi do folije doso skino bi je i naso negdje plavu da zamjenim to mi je jeftinija solucija. Pa ako netko zna neka vice :icon_smile:
 
Član
ja mislim da nemoras mjenjat naranđastu u plavu foliju dabi ti sijalo plavo.samo skini tu naranđastu foliju i stavi plave led diode.ja mislimda ide tako ako jos neko sta zna nek prica.
 
Član
mozes to uraditi i bez folije ali onda ima malo zaj*ancije oko toga a mozes i foliju
mada u instrument tabli nije folija nego platika baca naradzasto

i naravno zavisi jeli ti preplex ili multiplex

koje ti je godiste 206
 
Član
Hajmo ljudi neki dobar info mi dajte da odradim vise ovu tablu i ja bi da moj aovako izgleda :icon_sad:

3b2f661e.jpg


5c0b499d.jpg
 
nije ti neki bauk,ali moras naci rastavljenu ili rastavit svoju da vidis kako bi to mogao odradit...ne moze ti niko reci napamet :icon_sad:
 
Član
Ah znam neg konto sam mozda je netko vec radio ili zna ovako ako napamet budem rastavljo strah me da ne polomim nesto
 
druze ajde mi javi na pm jesil ovo ista rijesio kontam i ja radit, pa da vidim kako si skinuo tablu ako imas negdje opis i sve to i kako si promjenio da ti svjetli plavo ako si vec rijesio..pozz
 
Top