Pug 206 - I m blue (Update...Neke sitnice:))

Pug 206 - I m blue (Update...Neke sitnice:))

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Pug 206 - I m blue(/////Alpine)...Rucica,naslonjac i te stvari

Jest to je univerzalni ja se naslonim normala na njeg kao i na svakom drugom....extra sluzi samo ga dobro uknapujes i to je to nemrda nigdje ;)
 
Član
RE: Pug 206 - I m blue(/////Alpine)...Rucica,naslonjac i te stvari

DJ_M4rko je napisao(la):
Jest to je univerzalni ja se naslonim normala na njeg kao i na svakom drugom....extra sluzi samo ga dobro uknapujes i to je to nemrda nigdje ;)

Koliko si platio naslonjac ?
 
Član
RE: Pug 206 - I m blue(/////Alpine)...Rucica,naslonjac i te stvari

Oko 40 i nesto nesjecam se tocno ima dosta da je uzet...
 
Član
RE: Pug 206 - I m blue(/////Alpine)...Rucica,naslonjac i te stvari

fino, a ne smeta ti pri saltanju ovaj naslon :icon_question: a ovakvi su ko i najbolji, carboon look, bez onog "kroma" i ostalih djidja ;)
 
BHT Ovisnik
RE: Pug 206 - I m blue(/////Alpine)...Rucica,naslonjac i te stvari

tek sad skuzih naslonjac,ipak si znaci onako postupio za postavljanje:cool: naslonjac je jos ljepsi uzivo,fino se uklapa,nije tipa onih bling-bling:cool:
 
Član
RE: Pug 206 - I m blue(/////Alpine)...Rucica,naslonjac i te stvari

heh da onako ga postavih :D nesmeta nimalo naslonim se lijepo i prebacivam brzine sa uzitkom :D
 
Član
RE: Pug 206 - I m blue(/////Alpine)...Rucica,naslonjac i te stvari

Radi se kod tebe to opasno :D samo tako nastavi, do proljeca da bude gotov :D
 
Član
RE: Pug 206 - I m blue(/////Alpine)...Rucica,naslonjac i te stvari

Baš nešto gledam ovaj naslonjač, trebao bi i meni jedan, ali ne znam kako da ga pričvrstim. Ti si, koliko vidim, neke L profile zabušio u konzolu i u nosač, a ja bih to diskretnije da odradim, kakav sam baksuz, pola garderobe bih iscjepao na taj lim.
 
Član
RE: Pug 206 - I m blue(/////Alpine)...Rucica,naslonjac i te stvari

Heh hvala .... nemozes drugacije nego ovako nikako stavit izbusis samo po 2 rupe sa obe strane one plastike i pričvrstiš to ti je to :=)
 
Član
RE: Pug 206 - I m blue(/////Alpine)...Rucica,naslonjac i te stvari

Evo napokon stavljena i folija llumar svaka cast liku imo je puno zivaca i strpljenja za ovu sajbu... Kaze da ga je proganjala od pocetka znaci odkako je poceo raditi isli su na neki meet gdje se nalaze svi ti radnici folija iz svih zemalja,zapadne ih samo sajba i rade :) njega zapala od pezoa al nije znao od kojeg je auta i govori nije ovo llumar folija ovo je neka druga haha..I nekoliko mjeseci poslije toga doveo mu covjek 206 i skonto da je to ta zafrkana sajba :D Nisam mogao vjerovat radio je oko 3 sata i extra mu je ispala;) evo malo slika













Sljedece na redu ide ili one gewinde sa foruma ili duboki branik (Hdi)
 
BHT Ovisnik
RE: Pug 206 - I m blue(/////Alpine)...Llumar folija :)

extra extra:cool::cool: ispalo je odlicno,ja bi slj. na tvom mjestu gewinde:cool:
 
Član
RE: Pug 206 - I m blue(/////Alpine)...Llumar folija :)

fino leglo ;) eto sada si nelegalan, nosi barem 20km u pretincu za "folije" :D
 
Član
RE: Pug 206 - I m blue(/////Alpine)...Llumar folija :)

Tko ce me zafrkavat za ovu foliju da su bocna prednja pa haj i nekako . Kad svi prelaze mogu i ja danas se vraco nitko nista i nepita :) dojadilo i njima vise
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top