Pug 206 - I m blue (Update...Neke sitnice:))

Pug 206 - I m blue (Update...Neke sitnice:))

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Pug 206 - I m blue (Stoplampen :D)

Super ovo sredjivas ? Gdje ste uzimali ovaj vosak? Je li ovo onaj što malo i polira? Ja tražio i nigdje ga, pa sam sonaxom nedavno voskiro.
 
Član
RE: Pug 206 - I m blue (Stoplampen :D)

Mislim da neces da nades turtle kod nas nigdje to jedino za narucit imas, to je kolko ja znam evo neka scanner odg ako sam pogrjesio;)
 
Član
RE: Pug 206 - I m blue (Stoplampen :D)

Da ne otvaram novu temu, zna netko slucajno gdje ima kupiti ovo BiH ili HR ? (Do splita)

 
Član
RE: Pug 206 - I m blue (Stoplampen :D)

kajis za vucu ? I ja to trazim ali sam nailazio samo na fgžnj klase :icon_rolleyes:
 
Član
RE: Pug 206 - I m blue (Gdje kupiti ?)

Ima po ebayu gledo sam cijene do 30ak KM pa sam mislio da nema negdje u nas, a nemozes nikako ovakav napravit TRS je TRS jbg :(
 
Član
Evo da malo ozivim temu nisam odavno nista pisao :cool: Kupio sam par sitnica za svoj autic,sad je trenutno rastavljen komplet kokpit jer se mjenja mali hladnjak, pametni majstor mi je ulio 4l antifriza koncetrata,al znam da mu sljedeci put necu voziti auto :)....
Evo koja slikica:

Tacho Plasma.../rekao sam elektricaru ako moze da je spoji jer se ja oko struje nepetljam previse/



Oriđiđi odmaralo za nogu :)



Trs tow loop /Ako netko zna kako da ugradim najlakse neka pise ja neznam,a nebih milijon kuka po autu stavljo da mi stoji ovo kako Tibor kaze :D





Flip key :)



Hvala Col3-tu sto mi je pomogao da dokucim neke stvari iz dalekih zemalja :icon_biggrin:

Evo i slikica pojacala koje mi gura sisteme :) i mogu samo reci wow...



Toliko za sada , bit ce vise slika kada auto dode od majstora :icon_smile:
 
Član
jako mi se dopada footrest, pojacalo znam i nedostaje mi, a ovaj dzigibau za vucu ce posebno lepo izgledati...
Samo jos da zamenis zadnji branik... :D
 
Član
Hvala :D a rado bi zamjenio branik al je problem,ovi sa otpada nece zamjenu niti bilo ista samo pare,a eno mi onog prednjeg kuci jos ga nisam prodo,pa tako nek stoji ovaj zasada :D
 
Član
znam da nije mjesto ni vrijeme al ti bolje znaš :icon_smile:

206 2002 1.4 benzin pali mu se žuta lampica i zvoni stalno i radi neravnomjerno, mislim da ima veze sa zrakom skinuo sam očistio onu klapnicu jedno vrijeme nije se palila (nekih sat dva) sad opet :icon_question: jeli tebi to bilo
 
Član
Nije mi se dosad palila lampica nikad,jedino je radio cudno al sam ocistio leptir gasa i sve uredu bilo.Najbolje odvest da se ispita sve na komp :) dijagnostika jedino tu pomaze
 
Član
Fino ti ovo slazes ;) valjda bude i prilike da poslusam ove G sisteme a pojacalo je sad drama to si rijesio da valja ;) Kazem ja teb kupi bit ce dobra kombinacija :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top