Pug 206 - I m blue (Update...Neke sitnice:))

Pug 206 - I m blue (Update...Neke sitnice:))

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
RE: Pug 206 - I m blue (Pomoc u vezi kože i carbona)

jesi uspio naci,sad sam u obi-u bio,ima neka tekucina sonaxova 11km,mislio sam sebi kupiti,al rekoh da vidim jesi nasao sta u plinara:icon_smile:

@bucky
to ni najmanje ne bih preporucio,vidio sam na autopijaci sta sve rade s tim sprejom,zlo mi doslo,s obzirom da imam praonicu dugi niz godina to ni najmanje ne preporucujem,i tebli il tapecirung pogotovo s tim spricati jer vrlo lako poblijedi,a u sic sjedas masan
 
Član
RE: Pug 206 - I m blue (Pomoc u vezi kože i carbona)

Zadnje mi je bilo inace prskati sa onim sprejom,ja ni tablu s njim ne prskam jer nevalja,Kupio sam danas u plinara Sonax losion 15 Km i mikrofiber krpu da poliram ;)

Evo slika
http://the-filtershop.co.uk/shop_ordered/4034/shop_pic/291141.jpg
 
BHT Ovisnik
RE: Pug 206 - I m blue (Pomoc u vezi kože i carbona)

ovo sam gledao u obiu,11.90km:D

jesi pokusao,javi utiske,kakvo je za tablu:cool:
 
Član
RE: Pug 206 - I m blue (Pomoc u vezi kože i carbona)

Danas cu tek popodne probati heh,a mogu ti rec isto je plin skup u dosta stvari nego u ostalim , al jbg sad znam gdje cu uzimat :D
 
Član
RE: Pug 206 - I m blue (Pomoc u vezi kože i carbona)

Probao sonax nije nimalo los , kolko je meni u glavi slika bljedih siceva kad sam ugledao:D Preporuke za sonax losion;)
 
Član
RE: Pug 206 - I m blue (Pomoc u vezi kože i carbona)

Posto odavno nisam napisao nista u temi, evo slijedece sto radim jeste kompletno ciscenje unutrasnjosti auta , pa kasnije se bacamo na vanjski izgled...Kupio par sitnica neki dan pa se bacam na ciscenje,javim utiske...

 
Član
RE: Pug 206 - I m blue

Danas sam bio u Nuića uzeo sam lambda sondu NTK , ova zamjenska nije imala dzekove pa je majstor kido od moje stare i stavljao na ovu novu , sada me zanima jel to cemu smeta(mada mislim da nebi trebalo) najgore mi je neznam jel to on dobro spojio , na satu neizbaciva gresku nikakvu,al tko ce znati bar mislim da je nesto pogresno spojio da bi izbacivalo gresku :S
 
Član
RE: Pug 206 - I m blue (NtK)

Evo i mene nakon nekog vremena , da malo osvjezim temu , nista spec radeno malo polirao sjedista sonaxom i cistio auto xD....
Ubrzo ce biti jedan lijep update :D

Evo kako je to ispalo...







Mala naljepnica ..



Btw zna netko cime mogu rijesiti ove "bore" na sicevima?
 
Član
RE: Pug 206 - I m blue (NtK)

Evo malo slikica sa pranja,danas malo glanjcao auto ....



















Sto mislite kako bi mu sjeli ovi stopovi

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=rqv8bcLWDso&feature=player_embedded[/video]
 
Član
RE: Pug 206 - I m blue (Slikice sa pranja i StopLampen :D )

vidio sam ove stopke na par pugova i premocne su!!! :cool:
 
Član
RE: Pug 206 - I m blue (Slikice sa pranja i StopLampen :D )

Evo auto jucer i prekjucer polirano (Radeno sa 3M pastama) :D rezultati su dosta vidljivi rijesilo se sve sto se moglo rjesiti poliranjem,za sve ostalo tu je lakiranje :D
Da neduzim puno evo slika;

Prije:







Poslije:















To je to sto se tice poliranja,kako vam se cine rezultati ?

Radile se i plastike unutrasnjosti u "klavir" crnu boju,pa evo slika kako je ispalo...

Evo kako to izgleda bez plastika :D








Kako samo leže :D







Uzeo i AeroTwin brisače Bosch i zadovoljan sam za sada :D



Toliko od mene za sada :)
 
Član
RE: Pug 206 - I m blue (Polišing&pejnting)

extra ispalo ;) a sjaji se kao rastegnuta izuzetno sjajna boja tek stavljena koja se odrzava u zivoj tamno plavoj boji, te se reflektiraju figure i siluete :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top