Pug 206 black malo slika jeseni =)

Pug 206 black malo slika jeseni =)

Član
RE: Pug 206 black

bas me cudi da se ne moze ispravit jer sam vidjao prepolovljene felge i ispravljale su se, a ove tvoje mi upste ne izgledaju kriticne. jesi li isao kod senada u visoko?
 
Član
RE: Pug 206 black

arminnn je napisao(la):
bas me cudi da se ne moze ispravit jer sam vidjao prepolovljene felge i ispravljale su se, a ove tvoje mi upste ne izgledaju kriticne. jesi li isao kod senada u visoko?

yes, on kaze uuh ne moze popravi felgu :icon_mad: jbg!!
 
Član
RE: Pug 206 black

e svasta izgleda da se i njemu vise ne radi. ako nadjem sliku felge sto smo mu mi nosili posaljem ti da vidis sta je udarena felga i na balansu kad je uradio ravna ko strijela
 
RE: Pug 206 black

steta sto se sve to desilo ali eto sta ces, desava se...nego de mi reci jesil to naplatio od nekoga ili si ti morao iz svog dzepa da das? nadam se da nisi ti morao platit sve ovo posto je bruka para
 
Član
RE: Pug 206 black

Zavrsio sam farbanje :majstor:

09b4bf0c.jpg
 
Član
RE: Pug 206 black

Ubedljivo najlepsa 206-ica na ovim prostorima....stvarno je kulturno odradjena...svaka cast ;)
Jedan predlog...niklovane resetke, mislim da bi dobro dosle na njega...
 
Član
RE: Pug 206 black

dobar pug pravi,,,zao i meni sto ti se desio taj udes,,,da se ne ponovi,,,206 'tako mali a tako veliki',,,,,pozzzzz;)
 
Član
RE: Pug 206 black

eto sredi ti njega fino,kao da se nista nije desilo,svaka cast,dobar pug,i dalje jedan od boljih;););)
 
Top