pug 205 gti

pug 205 gti

Član
fino su legle,i ja sam mislio reci za ove mrezice,al ako si to vec uradio onda cu sutit:icon_biggrin:;)
 
Član
ma ja bi to odma uradio prije nego sto bi ih stavio,al nisam ni zagledao pravo(ja kontao drzi staklo ta mreza)kad kod prijatelja jucer on odma sa cvicangama iz garaze izlazi i vice ovo ne treba :D
 

Zex

Član
To mi je odmah palo na pamet, odseci mrezu i izgledace skoro kao fabricke, stim da ove nece nadam se tako brzo zardjati kao fabricke sto im je velika mana.
Ja bih ih spojio na duga,da se pale zajedno,to ti je po "francuskom sistemu" ustvari to nisu maglenke,vec pomocna duga svetla (kao npr. kod Golfa Mk2 oni unutrasnji farovi).
 
Početnik
Imao mi je stari ovakvog jednog samo 1.4 kakvo je to auto biloo...najzalivije mi je sto ga prodase al' jbg tako je kako je! Samo te torzije vozi negdje u servis da ti provjere ljudi koji znaju oko toga posto je kod mene na autu otisla nekako zadnja torzija tj. zadnji most i to kosta 500km ili 200km da se reparira (sto se po meni ne ispl. raditi mislim ne isplati se reparirati) eto toliko od mene auto je vrh svaka cast!!! ;)
 
sta drugo reci osim ;) samo naprijed s projektom... btw imam neki felgi za prodati pa eto ako sta odgovara... pozz:icon_smile:
 
Član
hvala vam,a mali ide super,a ispravne su mu torzije samo sto moram naci majstora koji ce mi to malo da spusti... ipak mi je previsoko....
a DDaarriioo za felge se javim nisam pri parama sada...
bit ce ubrzo mali update
pozzz
 
Član
mali update samo radi reda...
zamjenjeno kvacilo komplet...tek sad vidim i osjetim sta ovaj mali autic moze....razlika je za ne povjerovati...
evo koja slikica:


stopke jos nisam zamjenio nikako da se nakanim :(
 
Super je ovaj autić, prava rijetkost, gledao sam ove prijedloge za felge, pa eto da usput spomenem, meni je ovakav 205 kao kod tebe bolji na onim 15", original od 205-ice, ali koje god budu na ovom autu bez sumnje će izgledati .ebeno dobro. ;)
 
Član
bikeralex je napisao(la):
evo malo se danas zezao pa dizao rucnu pa i snimio :D
http://www.youtube.com/watch?v=4nawEwPLfbE

pozzz

da nije ovo snimano na putu za budozelje ????
extra ti je pug :icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_smile:
 
Član
Arnes_88 je napisao(la):
bikeralex je napisao(la):
evo malo se danas zezao pa dizao rucnu pa i snimio :D
http://www.youtube.com/watch?v=4nawEwPLfbE

pozzz

da nije ovo snimano na putu za budozelje ????
extra ti je pug :icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_smile:

hehe nije nije, skroz sa druge strane varesa prema pogari...
a ima i za budozelje kad se ide finih krivina poput ove :D
 
Top