pucnjava u Sarajevu

pucnjava u Sarajevu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

MTR

Član
sky walker je napisao(la):
u tuzli su prije par godina oplackali INA benzinsku pumpu uzeo lik pare i opet ubio radnika!!
meni je zao te cure a ni malo tog maloljetnika sto je stradao!!!
on je bio haman na pocetku kriminalne karijere !!!
neko je pisao da ce se njegovi jarani osvetiti toj curi ,nema od toga nista treba njih da bude strah osvete vlasnika kladionice!!!
bili su premijer fbh mujezinovic i jos neke glavonje kod nje u posjeti kupe poene za izbore tako da ce ona mozda ako prezivi najvjerovatnije uslovno dobiti ili novcanu kaznu ili ce slucaj zastarit jer niko normalan nece je strpati u zatvor

my man ;) , upravo to
 
taj balavac da ima jarane,koji bi njega osvetili...e neko se stvarno provalio,pa znate vi koje su sve "face" izgubile zivot,pa niko nista...kakva ba osveta i prijatelji,niko te ne voli kao tvoji roditelji :icon_evil:
 
Član
veoma glup potez koji je napravila....
prvo pare su osigurane drugo svoj zivot stavljas na kocku radi para koje nisu tvoje...

al u strahu izvadila pistolj i et...

svakom se od nas moglo i moze ovako nesto desiti....

a cisto sumanjam da ce ista dobiti zatvora ipak je samoodbrana bila u pitanju
 
BHT Ovisnik
eno sta kazu a vijestima kako sam razumio vise ce ona dobiti kazne nego ovaj sto je pljacako:icon_eek:
 
Član
kod nas je zakon supaljj ko pokvaren zub, imo il neimo dozvolu u samoodbrani il ne nahebes, samo su nijanse u pitanju, tj olaksavajuce okolnosti samoobrana i slicno

respekt djevojki, valja stisnut pa opucat...
 
Član
Da je Bogdo vise ljudi poput nje i bilo koga sto slicno uradi. Ja prvi mozda to ne bi uradio dao bi mozda pare i zvao policiju , ali da nas je vise poput nje nebi bilo lopova i nebi lopovi vodili drzavu !
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
eno sta kazu a vijestima kako sam razumio vise ce ona dobiti kazne nego ovaj sto je pljacako:icon_eek:

nisi dobro razmio. niko i ne spominje nikakve kazne trenutno, nego samo da je otvorena istraga, kako protiv njega, tako i protiv nje...
 
istraga je u toku , ne znam jel neko napisao vec ali djevojka je imala dozvolu za nosenje oruzja , bila je u vojsci , malo cudno zvuci ali je 100% istina jer mi je to njen komsija pricao
 
Član
svejedno, odbrana mora biti srazmjerna napadu, ona je prekoracila i dobice 6-8 god minimala.. jest glupo ali tako je..
 
Član
Astra je napisao(la):
svejedno, odbrana mora biti srazmjerna napadu, ona je prekoracila i dobice 6-8 god minimala.. jest glupo ali tako je..

hahahah sta ti je bolan, kakve su to prognoze. i da je proglase krivom za ubijstvo, nebi toliko dobila. ljudi ukradu milione pa ne dobiju ni 5 god, ratni zlocinci dobiju po 5-6 god jedva...
 
BHT Ovisnik
pa to i jest problem,ovako lopova jos moras pocastiti kad dođe,kuci mu i kavu skuhat,a ti robijat
 
Član
Žao mi je djevojke ali često je hrabrost=glupost, ako preživi iće u zatvor a zbog čega zbog tuđih para kome one ne znače puno jer ko ima lanac kladionica njemu je to ko običnom čovjeku 10 pfeninga...Uostalom otkud njoj pištolj,njen posao je da prima uplate i vrši isplate a obezbjeđenje je tu za ovakve stvari i sigurnosni sistemi...Brz oporavak i nadam se da će se naći način da izbjegne zatvor!!!Da je branila nešto svoje shvatio bi ali tuđe...
 
Član
darko13 je napisao(la):
Žao mi je djevojke ali često je hrabrost=glupost, ako preživi iće u zatvor a zbog čega zbog tuđih para kome one ne znače puno jer ko ima lanac kladionica njemu je to ko običnom čovjeku 10 pfeninga...Uostalom otkud njoj pištolj,njen posao je da prima uplate i vrši isplate a obezbjeđenje je tu za ovakve stvari i sigurnosni sistemi...Brz oporavak i nadam se da će se naći način da izbjegne zatvor!!!Da je branila nešto svoje shvatio bi ali tuđe...

daj ba ne lupaj, kakvo si ti obazbjedjenje i sigurnosni sistem vidio u kladionicama??

nemaju ni pisljivog video nadzora, kamo li sta drugo...
 
Član
emir_89 je napisao(la):
darko13 je napisao(la):
Žao mi je djevojke ali često je hrabrost=glupost, ako preživi iće u zatvor a zbog čega zbog tuđih para kome one ne znače puno jer ko ima lanac kladionica njemu je to ko običnom čovjeku 10 pfeninga...Uostalom otkud njoj pištolj,njen posao je da prima uplate i vrši isplate a obezbjeđenje je tu za ovakve stvari i sigurnosni sistemi...Brz oporavak i nadam se da će se naći način da izbjegne zatvor!!!Da je branila nešto svoje shvatio bi ali tuđe...

daj ba ne lupaj, kakvo si ti obazbjedjenje i sigurnosni sistem vidio u kladionicama??

nemaju ni pisljivog video nadzora, kamo li sta drugo...

Suština svega je da je bezveze rizikovati život za tuđe pare a ti izvuče ovo iz svega ovog...Govorio sam uopšteno ne samo za kladionice...
 
Član
jeste jarane al u tom trenutku sta ti znas, mogu te ubiti kad im das pare ne zeleci ostavljat svjedoke koji bi ih mogli prepoznat. 1000 misli se tu provuce kroz glavu...

lahko je nama sad tu pricat i baljezgat, niko ne zna kako bi neko od nas reagovao u toj situaciji...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top