pucnjava u Sarajevu

pucnjava u Sarajevu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
http://www.sarajevo-x.com/bih/crnahronika/clanak/100215149
Kako nezvanično saznajemo dva muškarca ušla su u kladionicu "Derby" koja se nalazi u Ciglanskoj ulici na broju 6, i zatražili od radnice Amele Džindo (28) novac. Međutim, nakon kraće rasprave, prema nezvaničnim informacijama, radnica je pucala u jednog pljačkaša, koji je od zadobijenih povreda preminuo, dok je drugi razbojnik pucao u nju nanijevši joj teške tjelesne povrede.

Djevojka je nakon pucnjave prevezena u Klinički centar Univerziteta u Sarajevu.

"Pacijentica je dovezena bez pulsa i pritiska, te je urađena hitna reanimacija. Zadobila je tri prostrijelne rane i to u predjelu grudnog koša, stomaka i lijeve natkoljenice. Povrede su opasne po život i tenutno se nalazi u operacionoj sali", kazala je u izjavi za Sarajevo-x.com Biljana Jandrić, portparol bolnice Koševo.

Razbojnik koji je pucao u radnicu je, pak, pobjegao s lica mjesta i policija traga za njim. Još uvijek nije poznat identitet ubijenog, kao ni pljačakaša koji je pobjegao. Također, nije poznato otkud radnici pištolj, a uviđaj na licu mjesta je u toku.
 
Član
sto je najtuznije, ako djevojka prezivi ovi nasi idioti ce da je osude, pa ce da zavrsi i u zatvoru, da se ja pitam ja bi je proglasio narodnim herojem i svaki dan pustao njenu sliku minutu na TV prije dnevnika u pola 8 i to na svim kanalima
 

MTR

Član
sto glupaca ne dade pare , pa nisu njene , sad ga nej*a bezze , hem joj se o glavi radi , hem ubistvo , ajoj tuge
 
Član
pa ona nije normalna, rizikuje svoj zivot zbog glupe kladionice.. pusti ih nek uzmu i cao..
 
Član
nekako mi je bezveze reagovala,da je dala pare prosla bi bez ijedne ozljede,ali ovo je neka zesca patriota izgleda,samo najzalosnije je sto ce je ako prezivi teretit za vjerovatno nelegalno nosenje oruzja,a i za ubistvo,,nasi su hajvani,ne bi se cudio da to tako bude,bez obzira sto se branila,al et,svjedno zalosno:icon_sad:
 
heroj ili ne, glupaca je, bas ce joj sad kladionica biti zahvalna, dignut ce joj spomenik, da je ona vlasnik pa hajde.. :icon_rolleyes:
 
nije ona bezze reagovala,nemoj te tako...niko ne razmislja o psihickim posljedicama,pa znate li vi koliko je kladionica opljackano u sarajevu u zadnjih 2-3 mjeseca :icon_question:
mozda je vec bila jednom na udaru...ako prezivi,treba se cijeli grad dignut i stat iza nje,pa da vidim koji ce je sud osudit :icon_mad:

svaka joj cast,ja joj kapu skidam...
kako bi vi reagovali,da imate pistolj...ja bgm isto,ne diram te ne diraj me :icon_mad:
 
j*emti zivot....
ova djevojka treba dobiti medalju a ne da je strpaju u tvorza....
kod nas je zakon takav da smijes pucati tek kad te on upuca i opet bi odgovarao,tako da bi bio cista samo ako te je on ubio pa si onda poucao...PARADOXNO HEEEE???????
Zalosno...da je makar koknula obojicu jer i da neode u zatvor i izadje iz bolnice kuci makar ce joj prijetnje stizati ili ako je vec neko nekokne iz kakvog mraka i zavrse joj karijeru....tugaaaaaa
 

IGY

Član
tvrdoglavi je napisao(la):
nije ona bezze reagovala,nemoj te tako...niko ne razmislja o psihickim posljedicama,pa znate li vi koliko je kladionica opljackano u sarajevu u zadnjih 2-3 mjeseca :icon_question:
mozda je vec bila jednom na udaru...ako prezivi,treba se cijeli grad dignut i stat iza nje,pa da vidim koji ce je sud osudit :icon_mad:

svaka joj cast,ja joj kapu skidam...
kako bi vi reagovali,da imate pistolj...ja bgm isto,ne diram te ne diraj me :icon_mad:

slazem se sa tobom
svaka joj cast na hrabrosti, i mislim da je nece osuditi ni za sta osim ako nije legalno posjedovala pistolj, uvijek se moze braniti da je bilo u samoodbrani, jedino sto ce cijeli zivot na dusi nositi nekog kretena koji joj je ovaj dan pretvorio u zivotni pakao
 
Član
Prijeko potrebna krvna grupa 0, Rh+ na tranfuziologiji u Sarajevu. U bolnici imaju djevojku koja gubi puno krvi, a nemaju dovoljno ove krvne grupe. Mole se svi oni koji su u mogucnosti da doniraju krv ove grupe da se jave na transfuziologiju.

Telefoni transfuziologije su: 033 567 302, 033 443 423, 033 206 588, 033 270 170.
 
maloprije mi stara isprica ovo i ja htio da postavim temu da upitam zna li ko ista ali et izgleda da me niksa pretekao,,svaka cast djevojci za hrabrost ali ce 100% odlezati ,,takav je zakon hebeni,,,gadi mi se nas zakon i nasa vlast,,zao mi je djevojke,,ovo ce joj zivot upropastiti,,tj ako prezivi a nadam se da hoce
 

187

Član
svasta...neka je pucala svaka joj cast.... skoro su na ilidzi upratili djevojku sto radi u kladionici ona krenula kuci samo joj prisli oteli torbu i pobjegli a u torbi bile pare od kladionice i kljucevi.. dok je ona otisla po drotove likovi odnijeli plazme sve pokrali i ona kasnije morala sve to da plati...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top