ps tuning

ps tuning

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
fino radis,svidjaju mi se radovi,a najvise me raduje sto si precizan i ides u detalje...;)
naravno imas nekih greskica,al to cemo vremenom ispravljat,kako budes predstavljao nove radove :cool:
 
carbon na citroenu je dobar na krovu,ali na haubi i masci nije bas realan,treba malo linije zaokrenut,radovi su ti pixelasti ne znam jel do smanjivanja slika ili radis u malim rezolucijama,kad spustas suto ostane ti na vrhu slike "nesto",to ukloni,smudge tool previse koristis,a mislim da nema potrebe,najvise se primjeti na bravu i puntu...
 
Početnik
ma hajd evo ja cu ti iako stvarno radovi su ti extra i ja se pomalo mucim..ali hajd evo neke greske na ovom puntu

-te maglenke zmigavci sto su na karambolkama ti nisu iste velicine
-uzrcali tablicu
-vidim radio si prosirenje na blatobranima,pa uradi na obje strane ne samo na jednoj
-badlook na lijevom faru ti zgleda malo bez refleksije

ali ugl extra radovi,ali uvijek moze boljee;) evo jedan moj pokusaj nije extra ali

tunedgolf.jpg

By lija13, shot with C640 at 2010-01-31

rokiiextrae.jpg

By lija13, shot with N73 at 2010-02-01

rokiiextraeactros.jpg

By lija13, shot with N73 at 2010-02-01

ee sorry zbog spama:icon_exclaim: ajd pozz
 
Član
dobar si majstor,svaka cast...al kad bi neko uradio auto onako kao sto si ga ti nacrto odma bi rekli Anti-tuning..;);)
 
Početnik
Dzeniii je napisao(la):
dobar si majstor,svaka cast...al kad bi neko uradio auto onako kao sto si ga ti nacrto odma bi rekli Anti-tuning..;);)

jel se ovo odnosi na mene ili na ovoga sto je otvorio topic..:icon_question:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top